darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Takvim: Katar'dan Türkiye'ye büyük ihanet

Benzin ve motorine büyük zam!

'Otomotiv sektörüne büyük darbe'

'Krizden çıkış için iki seçenek var'

Erdoğan: Savaşa hazırız!

Sedat Peker, Erdoğan giderse ne yapacağını açıkladı

Kişisel internet sitesinde bir açıklama yayınlayan yeraltı dünyasının ünlü ismi Peker, "Yüce Allah korusun, diyelim ki tüm bu baskılara dayanamayarak bir gün hem Cumhurbaşkanımızın kendisi hem de mücadele arkadaşları, biz aktif dış politika başta olmak üzere tüm çalışmalarımızdan vazgeçip normale dönüyoruz deseler dahi (Mecazi anlamda söylüyorum, çünkü asla böyle bir şeyin olmayacağını gayet iyi biliyorum.) ne olur biliyor musunuz? Eğer ki bilmiyorsanız bunu size tarihi bir örnek ile anlatmak isterim" dedi.

"Dünya yerinden oynasa dahi Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve çalışma arkadaşlarının menzile odaklanmış küheylan sürüsünü durdurmayarak yaktıkları ateşi söndüremeyeceklerini biliyorum (Bu satırları Mecazi olarak yazıyorum.) Diyelim ki Sayın Cumhurbaşkanı'nın baskılara dayanamayan bazı çalışma arkadaşları, bu milletin şanlı, mücadelesinden vazgeçip, tarihin son döneminde kendilerinin yola çıkarmış olduğu bu kervanı durdurmak istediler (Fikirlerini de Sayın Cumhurbaşkanı'na kabul ettirmek içinde baskı kurmaya yöneldiler.)" diyen Sedat Peker, açıklamalarını şöyle bitirdi:

"Yüce milletimizin tarih sahnesinde hak ettiği yere gelme davasında verdiği mücadeleyi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı öldürerek, görevden indirerek, ya da baskı yapıp fikirlerinden vazgeçirterek hedeflerine ulaşacağını zannedenler, size artık büyük geçmiş olsun. sizin düşmanı olduğunuz bu davanın sahibi Hakk'tır. Sahibi Hakk olan dava, kıyamet kopsa bile asla batmayacaktır!"

İlgili Haberler

Güncel

Okul servis araçları yönetmeliğinde değişiklik

Güncel

Muş'ta mobilya fabrikasında yangın

Güncel

Haseki Hastanesi ek binasında yangın!

Güncel

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov Ankara'da

Güncel

Borç verdiği kişiyi yolda durdurup öldürdü

Güncel

FETÖ'den aranan emniyet eski müdürü yakalandı

Güncel

Ankara'da silahlı saldırı: Çok sayıda yaralı var

Güncel

MHP'den 'döviz hesabı' kararı

Güncel

Hakan Atilla Pensilvanya cezaevine nakledildi

Güncel

Çakıcı'nın adamlarına operasyon: Çok sayıda gözaltı var

Güncel

Benzin ve motorine büyük zam!

Güncel

Kocaeli'de, hafriyat kamyonunun çarptığı bisikletli öldü