darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Katar'dan gelen yardımın karşılığı ortaya çıktı

Emeklilere maaş şoku!

‘IMF'ye gidin, Berat Albayrak'ın işine son verin'

'Setlerde bakire arayan erkek oyuncu var'

Hem cinsiyetçi hem saçmalama uzmanı: Yandaş yazardan skandal yazı

Seri katil Çeşme'de!

Tuzla’da Tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'nın geçtiğimiz Cuma günü  vahşice öldürülmesi sonrası seri katil Atalay Filiz adeta Türkiye gündemine oturdu. Biyoloji Doktora öğrencisi Filiz’in, Korgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan'ın TÜBİTAK'ta mühendis olan oğlu Göktuğ Demirarslan ile genç mühendisin sevgilisinin de katili olduğu öğrenilince, Emniyet adeta seferber oldu. Ankara’da 3 yıl önce işlenen o cinayetin yanı sıra, sevgilisi 6 yıl önce Fransa’da esrarengiz şekilde ortadan kaybolan Atalay Filiz 'in yakalanması için polisin yanı sıra İstihbarat birimleri de çalışma başlattı. Atalay Filiz’i gördüğünü iddia eden binlerce kişi şüphelinin yakalanması için Polis İhbar Hattı 155’i aradı.

İZMİR’DE ÇIKTI

O ihbarlar araştırılınca, şüphelinin cinayetten 2 gün sonra İzmir’e geçtiği anlaşıldı. İstanbul Polisi, bunun üzerine İzmir’e özel bir ekip gönderdi. Araştırmalarda, Filiz’in kendisini Ömer B., olarak tanıtarak, bir öğrenci evinde kaldığı anlaşıldı. Atalay Filiz’in Bodrum’a gideceğim diyerek evden ayrıldığı öğrenildi. Soruşturmayı çok yönlü değerlendiren dedektifler, Atalay Filiz’in Yunanistan’a kacabileceği üzerine çalışma başlattı. Atalay Filiz’in önceki günde İzmir’de görüldüğü ihbarları üzerine polis, seri katilin geri dönmüş olabileceğini değerlendirdi. Çok zeki olduğu bilinen Filiz’in, “yurt dışına kaçtı' görünümü vererek polisten kurtulmaya çalışmayı planlamış olabileceği belirtildi.

DEPODA ARAMA

Cinayet masası dedektifleri, şüphelinin kaçak yollarla yurt dışına kaçma ihtimali üzerine araştırma başlattı. Çalışmalar sürerken, Emniyet’e ihbar yağmaya devam etti. Polisi arayan bir kişi, Atalay Filiz’in Hadımköy’deki bir sanayii sitesinde Furkan A., adına depo tuttuğunu söyledi. Dedektifler, depoda arama başlattı. Atalay Filiz’in depoyu tutmak için ailesinden para aldığını değerlendiren polis, seri katilin pilot olan babasını Emniyet’e çağırdı.

Atalay Filiz’in önceki günde İzmir’de görüldüğü ihbarları üzerine polis, Atalay Filiz’in geri dönmüş olabileceğini değerlendirdi. Ancak son gelen bilgiler Atalay Filiz’in halen Çeşme’de olduğunu ortaya koydu.

POLİS: BU NUMARAYI ARAYIN

İstanbul polisi vatandaşlardan gelecek seri katil ihbarı için bir hat tahsis etti. Vatandaşlardan
0212 214 40 30 numaralı telefona konuyla ilgili ihbarları iletmeleri istendi.

İlgili Haberler

Güncel

Sosyal medya Atatürk'ün o videosuyla bayramlaşıyor

Güncel

Kurban bayramı rezilliği: Hayvanlar havasızlıktan öldü

Güncel

ABD Büyükelçiliği'ne ateş eden zanlıların ifadeleri ortaya çıktı

Güncel

Brunson'ın ilginç talebine savcıdan onay

Güncel

Kurban Bayramı tatilinde 4 günlük kaza bilançosu: 56 ölü, 261 yaralı

Güncel

Öğrenciler dayatılan liselere yerleştiriliyor!

Güncel

AKP'li vekil imam kardeşini danışman yaparsa... Cami lojmanından çıkmıyor!

Güncel

Kesimden kaçan keçi, 3'üncü kattan bir vatandaşın üzerine düştü

Güncel

Valilikten günler sonra gelen açıklama!

Güncel

'Ankesörlü telefon' operasyonlarına ilişkin dikkat çeken yazı: Diğer ucunda kim var?

Güncel

2M Kablo'da 25 işçi, sendika üyesi oldukları için işten atıldı

Güncel

Sabah 9 akşam 5 mesaisinin sonu mu geliyor?