", "author": { "@type": "Person", "name": "www.abcgazetesi.com" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "www.abcgazetesi.com", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "https://cdn-photo.pivol.com/16396/imgs/190420181810218089950.png", "width": 152, "height": 55 } } }

unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Sol Açık'tan Rıdvan'a: Seni yavaşça tarihin çöplüğüne bırakıyoruz

Fenerbahçe taraftar grubu Sol Açık, başkanlık referandumu için 'Evet' kampanyası başlatan Rıdvan Dilmen'e yanıt verdi. 

Sol Açık'ın zehir zemberek açıklaması şöyle:

Daha önce Türkiye Futbol Federasyonu için başkan adayı olacağını açıklayan Rıdvan Dilmen, sosyal medyada başkanlık referandumu için "evet" kampanyası başlattı. 
Şeytan azapta gerek misali ; referandumu kendi ikbali için fırsat bilen Şeytan Rıdvan :“Vatanımız, ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor, adeta bir İstiklal Savaşı. Güçlü bir Türkiye istiyoruz. Güçlü bir Türkiye için evet ben de varım" dedi.

Biz de diyoruz ki insan insanın şeytanıdır Rıdvan biz senin ciğerini biliriz. Sarı Kırmızılı formayla fotoğraf çektirip son anda bir vücut çalımıyla Fenerbahçe’ye geldiğin günleri de biliriz. 3 Temmuz sürecinde sesini çıkartmayıp , Gezi sürecinde stadlara siyaset karıştırmayın diyerek yaptığın iktidar seviciliğin de dün gibi aklımızdadır.

Fakat sen bu çubukluyu yıllarca terletmene rağmen; zerre kadar ne Fenerbahçe’yi, ne de bu kulübü yaratan,büyüten ve bugünlere getiren değerleri anlamamışsın.

Ustanın dediği gibi :
Dünyanın en tuhaf mahlukusun yani, hani şu derya içre olup deryayı bilmiyen balıktan da tuhaf.

O zaman biz tekrar anlatalım;
Onlar Fenerbahçeliydi!.
İstiklal Savaşı diyorsun ya; onlar balıkçılık Yapıyoruz Diye İngiliz Askerleri Kandırıp Anadolu’daki Kurtuluşa Silah Kaçakçılığı Yapan Kaleciler, Defans Oyuncuları, Forvetlerdiler.

Harrington’ın Arabasını Çalıp Mustafa Kemal’e Hediye Eden Fenerbahçeli Futbolculardı.

Gece cephede savaşıp gündüz Papazın Çayırında maça çıkarlardı.

Fenerbahçe geçmişte “kurtuluş ve özgürlük mücadelesi' vermiş bir teşkilatın adıdır.Fenerbahçe, emperyalizme karşı verilen ilk bağımsızlık savaşının aktif katılımcısı, emperyalist kuşatmayla çevrilen bir ulusun tek moral kaynağı, tek umut ışığıdır. Fenerbahçe, Mustafa Kemal’in önderliğinde gerçekleşen Kurtuluş Savaşı’nın sarı-lacivert rengidir. 
Hadi bunlar eski diyelim. Fenerbahçe; bugün senin evet dediğin zihniyetin atalarının; evinde basıp öldürmek istediği Lefter’i bağrına basıp günlerce evinin önünde nöbet tutanlar;Denizlerin unutulmadığını ilan etmek için Ankara Deneme Lisesi’nin etrafını bildirilerle, kuşlamalarla, afişlerle donatan Selçuk Yula’lardır.

Daha aydınlık bir gelecek için genç yaşında , özgür dünya düşleriyle linç edilen Ali İsmailler, Büyük adam olamadıysak da hayallerimizi satmadık diyen Ahmet Atakanlar ve tribünde Ali İsmail Korkmaz Fenerbahçe Yıkılmaz diyen milyonlardır. 

Fenerbahçe Düşmanları ise; senin bugün EVET kampanyası yaptığın Ali İsmail’i öldürenlere emri ben verdim diyen,3 Temmuz’u tezgâhlayan ve 3 Temmuz’un arkasındaki siyasi iradedir.

Hiç unutma şunu ki ; Seni bugünlere getiren de o çubuklu forma ve o formaya saygısından seni yıllardır başının üzerinde taşıyan Fenerbahçe taraftarıdır.Bu taraftar sevdiği kadar kendine ihanet edenleri de bir kalemde silmesini çok iyi bilir. Tarih senin gibi şu an adları bile hatırlanmayan futbolcu eskileriyle doludur.

Sen tercihini yaptın ve EVET demiş olabilirsin; biz de #ŞeytanaUymaHayırDE diyor ve seni yavaşça tarihin çöplüğüne bırakıyoruz …

?SOL AÇIK TARAFTAR GRUBU

 Çok Okunanlar

Muharrem İnce'nin ekibinin topladığı imza sayısı belli oldu

CHP'li Aksünger: Muharrem Bey'in sonuç monuç aldığı yok

Teknosa'da işler böyle yürüyor!

Diğer cemaat ve tarikatlara operasyon geliyor mu? Yandaş yazar yanıtladı...

Hakan Şükür'den tepki çeken 15 Temmuz mesajı

İlgili Haberler

Spor

Galatasaray'dan Yusuf Yazıcı açıklaması!

Spor

Beşiktaş'tan önemli açıklama: Ceza alma ihtimalimize karşın

Spor

Taraftarlar kulüp binasını bastı, yönetime el koyduğunu duyurdu

Spor

Galatasaray, 2018-2019 dış saha formasını tanıttı

Spor

Beşiktaş'tan Babel'e yeni sözleşme

Spor

Ronaldo: Juventus'ta iz bırakmak istiyorum

Spor

Galatasaray'da yeni sezon hazırlıkları

Spor

Cocu'dan Aykut Kocaman'a eleştiri

Spor

Paris'te sokaklar karıştı!

Spor

Trabzonspor'dan Burak Yılmaz açıklaması

Spor

Didier Deschamps tarihe geçti

Spor

Dünya Kupası şans faktörüyle Fransa'nın