unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

SOR’UN'dan yeni mobil uygulama

Webrazzi Arena girişimleri arasında yer aldıktan kısa bir süre sonra, geçtiğimiz Ocak ayında altı sıfırlı ilk yatırımını alan SOR’UN için yeni uygulaması bir yeniden lansman anlamına geliyor.

Yeni sezonunda  şirketler için mesajlaşma uygulamasından çok bir iletişim yönetimi uygulaması şeklinde kurgulanan SOR’UN şirketlere sunduğu yönetim paneli özelliğiyle iddiasını güçlendiriyor.

SOR’UN yeni yönetim panelinde şirketlerin kolaylıkla müşterilerle mesajlaşması, müşteri profilleriyle ilgili bilgilere erişebilmesi ve yardım konularıyla ilgili çalışabilmesi mümkün. Bu üç temel eksende sunduğu detaylı özellikler “hassas müşteri olarak işaretleme', başvuru kategorisi yönetme gibi özelleştirilebilirlik esaslı olarak geliştirilmiş. Şirketler diledikleri kadar müşteri temsilcisini SOR’UN panellerine atayabiliyor. Kurucu Ortağı Anıl Kiper çağrı merkezi çalışanlarıyla beraber yapılan testlerle geliştirilen özelliğin SOR’UN’u piyasadaki diğer call center SaaS ürünleri arasında da iddialı hale getirdiğini söylüyor bize.

WEBCHAT'IN DA YERİNİ ALIYOR

SOR’UN’un yeni sezonunda dikkat çeken bir diğer özellik webchat entegrasyonu. Web servislerinde müşteri temsilcileriyle iletişime geçtiğimiz webchat ya da canlı sohbet kutuları SOR’UN ile entegre edilebiliyor. Birkaç firma ile bu özelliği devreye alan SOR’UN artık webchat’in de yerini alıyor. Bu servisi kullanan bir servisin canlı sohbet penceresinde SOR’UN üzerinden mesajlaştığınızı gösteren bir imge görüyorsunuz. Bu mesajlaşmaya dilediğiniz anda mobil telefonunuzdan da devam edebileceğiniz anlamına geliyor. SOR’UN web’de bugüne kadar pek dokunulmamış bu alanda şirketler için cazip bir teklif sunuyor.

sorun-gif.gif

SOR’UN’un satış ekipleri tarafından benimsenmesini sağlayacak yenilikler de içeriyor. Uygulama üzerinden yapılan ürün başvurularının takip edilip raporlanması ve markaların kendi temsilcilerini ve görev tanımlarını uygulama üzerinden yönetebilmesi mümkün hale geliyor.

 20'YE YAKIN ŞİRKET 'SOR’UN'A EMANET

Bugün 20’ye yakın şirketle çalışan SOR’UN uygulamasının en yeni üyesi ise Webrazzi ailesinin de en yeni üyelerinden biri olan Webrazzi Store. Popüler e-ticaret mağazasıyla ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi artık SOR’UN uygulaması üzerinden iletebileceğiniz haberini de paylaşalım.

Yeni uygulamasını ilk olarak App Store’da gördüğümüz SOR’UN kısa bir süre içinde Google Play Store’da yer alacak.Çok Okunanlar

'Adnan Oktar'ın isteyip de elde edemediği tek kadın benim'

Merdan Yanardağ'dan kritik 15 Temmuz yorumu

Sayın Başkan...

Diğer cemaat ve tarikatlara operasyon geliyor mu? Yandaş yazar yanıtladı...

Hakan Şükür'den tepki çeken 15 Temmuz mesajı

İlgili Haberler

Bilim ve Teknoloji

Apple'dan sonra Samsung da zam yaptı mı?

Bilim ve Teknoloji

Turistik uzay gemisinin bilet fiyatları belli oldu

Bilim ve Teknoloji

İTÜ'de yapay damar tasarlandı

Bilim ve Teknoloji

Mirasçılara Facebook hakkı

Bilim ve Teknoloji

Turistik uzay yolculuğunun bilet fiyatları belli oldu

Bilim ve Teknoloji

Whatsapp'a yeni özellik

Bilim ve Teknoloji

Apple'dan Türkiye'deki iPhone fiyatlarına zam kararı

Bilim ve Teknoloji

Silah imalatı patlayabilir!

Bilim ve Teknoloji

Chrome kullananlara önemli uyarı!

Bilim ve Teknoloji

Instagram'da yeni özellik

Bilim ve Teknoloji

Tesla'nın ABD'den sonraki yeni üretim adresi belli oldu

Bilim ve Teknoloji

Damardan ömür testi!