Çok Okunanlar

Dilipak tarih verip 'duyurdu': Politikacı ve işadamlarına suikastler geliyor

'Müslüman yok' diyen müftü: Merhaba diyenler Hz.Muhammed'e hakaret ediyor

Üç çocuk genç kadına tecavüz edip, öldürdü

Nihat Genç, Bahçeli'yle yarışıyor: Çarpışma dizisinden tren kazalarının şifrelerini çözdü

Türkiye'den 'bağımsız yargı' manzaraları: ABD Brunson'u nasıl bıraktırdığını açıkladı

Taşınabilir Plakçalar Geliyor

Plakların ses kalitesi ve o tatlı cızırtısı plakları yeniden yükselişe geçirdi. Ancak, iyi bir sistem kurmak kolay iş değil. Amfi, pikap, hoparlörler, kablolar derken hem ekonomik olarak bütçeyi zorluyor hem de Hi-Fi dünyası çok karışık, herkese göre değil. İşte şimdi bunun bir çözümü var. Plakları sevip nasıl dinleyeceğini bilemeyenlere RokBlok şahane bir seçenek sunuyor ve plak keyfini herkese yaşatıyor.

RokBlok kablosuz bir plak çalar ve hoparlör. Amfisi ve hoparlörü entegre, şarj edilebilir pille çalışıyor, tabii ki bu zamanda olmazsa olmaz, Bluetooth da standart. Yaptığı şey, plaklarınızın üzerinde sevimli bir şekilde dolaşarak onları çalmak. Entegre hoparlörünü kullanabildiğiniz gibi dilerseniz Bluetooth üzerinden 10 metre mesafesindeki herhangi bir kablosuz kulaklık veya hoparlöre sesi gönderebiliyorsunuz.

Kullanımı da yukarıda anlatıldığı kadar kolay. Plak düz bir yüzeye yerleştiriliyor, tuğla şeklindeki RokBlok üstüne konuyor, küçük kol çekildiğinde müzik başlıyor. Elinizi plağın üzerinde tutarak müziği durduruyorsunuz.

RokBlok'un boyutları ve pratikliği inanılmaz bir taşınabilirlik de sağlıyorlar. Piknikte, mangalda, balkonda, bahçede plak dinleyebilmek karmaşık ses sitemleriyle kurulan pikaplar düşünüldüğünde şaşırtıcı bir güzellik.

1-121.jpg2-024.png

RokBlok; plak meraklılarını, Hi-Fi delilerini ya da genel olarak müzikseverleri, binlerce dolarlık ses sistemlerinden ve bu sistemlerin sağladığı ayrıcalıklı müzik keyfinden elbette vazgeçirmez. Ancak, her yerde plak dinlemek isteyene taşınabilir bir alternatif sunuyor. Plak dünyasını merak edip henüz girememiş olanlara da ekonomik ve kolay bir çözüm sağlayan RokBlok'un Kickstarterkampanyasındaki hedef miktara 45 gün öncesinden ulaşması şaşırtıcı değil!

İlgili Haberler

Kültür Sanat

Hababam Sınıfı yeniden çekiliyor

Kültür Sanat

Tuğrul Keskin | Özlem ve Hüzün

Kültür Sanat

Oğuz Atay'ın ölüm yıl dönümü: Hafızalarda kalan görüntüler

Kültür Sanat

İnsancıl Dergisi'nin Aralık sayısı çıktı

Kültür Sanat

Mağarada buz devrine ait çizimler bulundu

Kültür Sanat

'Kırkyama ve Sabır' isimli sergi Maltepe'de açıldı

Kültür Sanat

Çocuk oyunlarına ‘psikolog' raporu

Kültür Sanat

'Çingene Kızı' ziyarete açıldı

Kültür Sanat

Maltepe'de caz ve tango dolu gece

Kültür Sanat

Tuğrul Keskin | Bir şair öldü diyeler...

Kültür Sanat

İşte Game of Thrones'un final sezonunun ilk tanıtımı

Kültür Sanat

91'inci Oscar Ödül Töreninde şok gelişme