darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Erdoğan: Ak Parti, Atatürk'ün başlattığı mücadelenin temsilcisidir

'Kılıçdaroğlu hastalığı' yeniden nüksetti'

Candaş Tolga Işık'ın iddiasını Emniyet yalanladı: Haber yalan mı?

Yemen'de 40 çocuğu öldüren bombanın hangi ülkeden geldiği ortaya çıktı

Genel müdürden Garanti Bankası çalışanlarına 'ekonomi' maili: Sır saklama yükümlülüklerimiz...

Trabzonspor eski başkanı Hacıosmanoğlu: Fuat Avni bana şantaj yaptı

Trabzonspor Mali Genel Kurulu'nda kürsüye çıkarak söz alan eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, yaklaşık 1 yıldır Başkan Muharrem Usta ve yönetiminin bütün faturaları kendilerine çıkardığını belirterek, şunları söyledi:

"İçerdeki ihanet şebekesi yetmedi, Türk futbolundaki ihanet şebekesi ortaya çıktı. Uluslararası alanda Türkiye'yi çökertmek isteyen FETÖ terör örgütü bizi hedef aldı. Biz bunların hepsiyle mücadele ettik. Bizi tehdit ettiler. Ben aday da olmayacaktım ama 'Tehditten dolayı kaçtı gitti' demesinler diye aday oldum. İlk tehdidi bana yaptılar. Savcılığa da müracaatımız yaptık. O federasyondaki, 'FETÖ'nun köpekleri' bunun hesabını ağır bir şekilde verecek. Fuat Avni bana, 'Yalan makinası, ya kendin bırak ya da seni rezil edeceğim. Senin birçok sapık kasetini yayınlamazsam şerefsizim. Yarın bana basın yoluyla bırakacağım mesajını ver yoksa rezil videonu yayınlayacağım' diyor."

"50 BİN BYLOCKÇUNUN İÇİNDE MÜFTÜOĞLU DA VAR"

Hacıosmanoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu' nun içerisinde halen FETÖ'cülerin bulunduğunu da iddia ederek şu ifadeleri kullandı;

"Geçen sezon Galatasaray maçından sonra federasyona gittim. '2 senedir bana yapamadığınızı şimdi Trabzonspor'a yapıyorsunuz. Derdiniz ne?' diyorum. Biz şimdi hakemlerle konuşsak, Trabzonspor'a hassas davranın desek ters mi teper diye onun endişesini duyuyoruz. Dönemin 'Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ile bir görüşseniz' diyorlar. Gidip aynı şeyleri orada diyorum. Müftüoğlu bana, 'Başkanım ben İmam Hatip mezunuyum. Benim olduğum yerde bunlar olmaz' diyor. Ben de orada, 'FETÖ'nun köpekleri var burada' diye ağır hakaretler ediyorum. Bunları yaparken Kuddisi Müftüoğlu'nun ses tonu değişiyor. Benden korktuğunu düşündüm. Meğer Mesih diye taptıkları adamlarına küfür ettiğim için yüz şekli ve sesi değişiyormuş. 50 bin bylockcunun ilk bininin içinde Kuddusi Müftüoğlu da var."

"HAKEM ÇETESİNİN BAŞI CÜNEYT ÇAKIR'DIR"

Hakem çetesinin başının Cüneyt Çakır olduğunu dile getiren Hacıosmanoğlu, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

"Galatasaray, Konya ve Gaziantepspor maçıyla bu şehrin kimyasıyla oynadılar. Biz bunlarla da uğraştık. Öyle bir çete var ki burada. Bu hakemlerin başı orada duruyor. Kimse alamadı onu oradan. Bu çetinin başı da Cüneyt Çakır'dır. Babasını FETÖ terör örgütünden dolayı federasyondan attılar. O kadar gücü var, o kadar korkuyorlar ki ondan, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu'na açıklama yaptırıyorlar. '15 Temmuz akşamı istifasını vermişti' diyorlar. Sanki, FETÖ haber gönderdi O'na, 'Ben darbe yapıyorum, sen git istifanı ver' diye. O da istifasını 15 Temmuz akşamı verdi. Bizimle ilgili Trabzon'da hakemleri alı koyduk diye dava açıyorlar. İtalya'da olduğu söylenen Avrupa Hakemler Federasyonu diye bir federasyon açıyor bu davayı. Ne kurumsal bir kimliği var, ne de yeri. Bunlar Türkiye'de rezil hakemlik yapan ama Avrupa'da FETÖ'nun lobisiyle önemli yerlere gelen Cüneyt Çakır'ın organizasyonundan geliyor."

İlgili Haberler

Spor

Hakan Balta futbolu bıraktı

Spor

Napoli, Arsenal'ın kalecisini kiraladı

Spor

Galatasaray'dan Carole açıklaması

Spor

Trabzonspor yeni transferi KAP'a bildirdi

Spor

Galatasaray Başkanı'ndan Emre Akbaba açıklaması

Spor

Galatasaray, Emre Akbaba'yı Fenerbahçe'ye bırakmadı

Spor

At yarışlarında ABD protestosu

Spor

Emre Akbaba transferinde son durum

Spor

Galatasaray Trabzonsporlu oyuncuya talip oldu!

Spor

Beşiktaş'ın Play-off'taki rakibi belli oldu!

Spor

Galatasaray'dan Rodrigues açıklaması

Spor

Fenerbahçe Kulübünden "FBTV" açıklaması