darbeicindedarbegif.gif

Uslu Büro Mobilyaları İzmir

1984 yılında İzmir'de ofis koltukları ve ofis mobilyaları üretmek amacıyla kurulan Uslu Büro Mobilyaları kaliteden ödün vermeden müşterileri için en iyi ürün ve hizmeti sunmaktadır. Çağın getirdiği teknolojiyi takip ederek kaliteli ve modern üretim yapan firmamız koltuk, mobilya, cafe masa ve sandalyeleri üretmektedir. Uslu Büro Mobilya İzmir büro mobilyaları dendiğinde mükemmel servis anlayışı ve kaliteli ürünleriyle akla gelen öncü firmalardandır.

İzmir'de büro mobilyaları üretiminin öncü firmalarından olan Uslu Büro kurulduğu günden günümüze kadar olan süreçte değişim, yenilik ve gelişimi hedefleyerek özgün ve çağdaş tasarımları son teknoloji üretim cihazları ile kusursuz bir şekilde üretmektedir.

unnamed-165.jpg

Firmamız kalite, konfor ve ergonomik unsurları her zaman ön planda tutmakta ve bu unsurlar doğrultusunda ferah, kullanışlı ve şık ofis oturma grupları, ofis makam takımları, toplantı masaları, çalışma masaları, sandalyeler, bankolar, çalışma koltukları, makam koltukları, bekleme koltukları ve daha birçok ürünle hizmet vermektedir.

Firmamız bütün özel ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek amacıyla alana ve kişiye özel farklı model ve renkte mobilyalar üretmektedir. Uslu Büro Mobilya olarak ofis mobilyası İzmir üreticilerinin öncü firmalarından biri olarak sattığımız ürünlerin montajını alanında uzman ekiplerimizle yapıyor, satış sonrası hızlı ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vererek müşterilerimiz için en iyisini hedefliyoruz. Ürünlerinin tamamını kendisi üreten firmamız uzman üretim kadrosu, uzman montaj ve satış sonrası hizmet ekibiyle müşterilere en iyi çözümü sunabilmektedir.

unnamed-(1)-129.jpg

Firmamız verdiği kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışıyla Aras Kargo, Megapol Kimya, Dyo Boya, İzelman, İpek Halı gibi birçok alanında öncü firmayı referansları arasına katmıştır. Müşterilerimiz firmamızdan aldıkları hizmet sonrasında bizlerle müşteri satıcı ilişkisinden öte dostluk ilişkisi kurmaktadır.

Yoğun rekabet ortamı içinde müşterilerin memnuniyetini kazanmak; müşterilere kaliteli ve zamanında hizmet vermekle birlikte ekonomik çözümler de üretebilmektir. Bunun bilincinde olan Uslu Büro Mobilyaları amatör ruhunu kaybetmeden, çağın gereği olan profesyonel anlayışla çalışmakta, müşterileri için güvenilir, ekonomik, kaliteli ve zamanında hizmet sunmaktadır.

Firmamız bugüne kadar aldığı bütün sipariş ve projeleri zamanında ve istendiği şekliyle teslim etmenin onuruyla yani müşteri için hizmet vermektedir. Daha fazla bilgiyi www.usluburo.com web adresimizden alabilirsiniz.

 Çok Okunanlar

Ahmet Hakan, Atatürk'e hakaret eden gericiye böyle sahip çıktı

Ankara'daki patlama sesinin nedeni belli oldu

Özdağ'dan 'Akşener istifa etti' iddiasına ilişkin açıklama!

Anıtkabir'de Atatürk'e hakaret eden gerici kadın tutuklandı

Hocaların hocası iktisatçıdan ürküten uyarı: IMF programı gündeme gelebilir

İlgili Haberler

Ekonomi

Berat Albayrak ekonomistlerle görüştü

Ekonomi

Merkez Bankası TL uzlaşmalı vadeli döviz satım ihaleleri açtı

Ekonomi

Merkez Bankası salı günü faiz kararını verecek: Oran net değil

Ekonomi

İşverenden bedelli askerlikte 21 güne itiraz

Ekonomi

Tüketici Güven Endeksi rakamları açıklandı

Ekonomi

Döviz haftaya nasıl başladı?

Ekonomi

Chatham House Türkiye uzmanı: Türkiye koşar adımlarla ekonomik çöküşe gidiyor

Ekonomi

Türkiye'de yerli alıcılara konut satışları düşerken yabancı alımlar yükseldi

Ekonomi

Berat Albayrak'a göre 'Türkiye ekonomisi büyüyor'

Ekonomi

Hocaların hocası iktisatçıdan ürküten uyarı: IMF programı gündeme gelebilir

Ekonomi

IMF Başkanı Lagarde'den G20 bakanlarına uyarı

Ekonomi

Almanya Türkiye'ye yönelik yaptırımları kaldırıyor