darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

CNN manşetten duyurdu: Çin ABD'ye saldırmaya hazırlanıyor!

AKP'den yerel seçim hamlesi

Trump'tan flaş Türkiye açıklaması!

Trump'tan Türkiye'ye yeni tehditler

Dünyanın ilk Atatürk heykeli artık özgür!

Yavuz Selim Demirağ'dan gözaltı sonrası ilk yazı: Kimsiniz ulan siz?

FETÖ soruşturması kapsamında dün sabah evinde yapılan aramanın ardından gözaltında alınan ve gün içinde serbest bırakılan Yeniçağ Gazetesi yazarı Yavuz Selim Demirağ, gözaltından sonraki ilk yazısında hem FETÖ'ye, hem AKP iktidarına hem de Meral Akşener'i destekleyen Yeniçağ yazarlarının gözaltına alınmasına sevinen MHP yönetimine meydan okudu.

"Gölgesinden korkanlar Kara Kaan ile iş tutar olmuş öyle mi? "Dönen dönsün yolundan ben dönmezem, yolumdan" diyen Pir Sultan'ın yolundayız." diyen Demirağ, ters kelepçe takılarak teslim alınamayacaklarını söyledi.

İşte Demirağ'ın zehir zemberek o yazısı:

 Kimsiniz ulan siz?

Sabahın kör karanlığında sütçünün yerine polisin kapıyı çalıp, arama adına hanemize dayanmasına karşı da antrenmanlıydık biz. 12 Eylül'ün gök ekinler gibi biçtiği günlerden Ergenekon, Balyoz ve bilmem hangi kumpasına uğrayan nesillerin çocukları yerine ağabeyleri olmuştuk çoktan. '10 Eylül 1977 Kadir Gecesi'nde şehadete ulaşan yüceler yücesi şehid Erdem Arabacı'nın adını koymuştuk oğlumuza... Bizim 15 Nisan 1978'den geldiğimizi unutmuştu haytalar. Canım memleketim bu soysuzların adını bile henüz öğrenmemişken mensuplarımızı devşirmeye kalkışmalarına isyan ederek vuruştuk 1982 yılında bu alçaklarla. Bir posttan 2 ya da 3 ayrı deri çıkarılamaz. İdealist, Türk milliyetçisi, Atatürk'ün izinden ayrılmayan ülkü erinden Feto gömleği biçmek ancak şizofren diktatör bozuntularına yakışır. Yaşamı boyunca iradesini aşk derecesinde sevdiklerine dahi devretmeyerek, tercihini her daim direnişten yana kullananların "hayır hizmet" adı altında kolaycasına toplayamayacağı bir postun ete-kemiğe bürünmüş halimizdir adımız. Bizleri devşiremedikleri gibi, devşirilenlerden olmayacağımızı da en iyi fil dişi kuleleri işgal ederek tepeden seyredenlerle, bu kutlu mücadelenin zekatını dahi ödeyememiş şaşkınlar, gaflet ve hatta ihanet içinde olanlar bilir... Bizlerin derisinden "FETÖ" derisi çıkararak, Adriyatik'ten Çin Denizi'ne kadar olan muhteşem coğrafyada taşeronluk üstlenmeye kalkışanlar Yunus ile Yavuz arasındaki farkı fark edemeyecek kadar cahil ya da bilinçli ajandır.

***

Er kişi olun ey alçaklar! Ya çadırınızda oynaşlarınızın koynuna sığının ya da meydanlarda erkekçe savaşın!

Ey dijital terörün unsurları ile kumpas kuranlar. Tapındıkları gücün gölgesinde pusu atanlar! Ucuzlaşmış, köhneleşmiş manevralarınızın bizlere sökmeyeceğini anladığınızda sözlere nerelerin dar geleceğini anlamanız için vaktin sona ermek olduğunun bilmem farkında mısınız! Çoktan unuttuk izzet-i ikbali, elimizin tersi ile ittik makamları. Bereketlidir evet bu topraklar. Hain kadar vatansever fışkırır tarlalarında. Mayası da, tohumu da sağlamdır ektiklerimizin. Ürettiğimiz de tükettiğimiz de helalindendir. Biz haram yemedik. Kursağında haram lokma ile minnet borcu olan düşünsün geleceğini, bizim kursağımızdan geçmedi hiç! Sökmez bize iş birliktelikte takılan ters kelepçe... Karakolunuz, hücre ve hapishanelerinizin yedi katını patlatır yükseliriz gök yüzüne.

***

Nezaretin kapısından dahi geçmeyen ülküsüzler, ülkücüler adına ahkam keser olmuş duyduğumuza göre... Gölgesinden korkanlar Kara Kaan ile iş tutar olmuş öyle mi? "Dönen dönsün yolundan ben dönmezem, yolumdan" diyen Pir Sultan'ın yolundayız. Alçaklığın da bir sınırı vardır. (Çukurlar) Düştüğünüz gayyadan sizi kimler çıkarır bilemeyiz. İşte meydan! Biz Çögen Tepesi'nde mitralyöze kılıç çeken Enver Bey'in Resneli Niyazi, Kuşçubaşı Eşref, Telgrafçı Hamdi'nin, Sakarya'da Akdeniz'i hedefleyen Gazi Mustafa Kemal'in, Edirne sınırında "ben kaçarsam beni de vurun" diyen Üsteğmen Alparslan'ın askerleriyiz. Biz! Ölümlerle eğlenen Tuna yürekli Türkleriz.

Kainatın soytarısının sofrasından badelenenler ile komşunun bahçesinden meyve çalan uğursuzlar... Ve bizim mahallede salyangoz satmaya kalkışan kardinalin köleleri, Alamut'un Haşhaşileri siz kimsiniz? Sahi ulan, bizi ters kelepçe ile diz çöktürmeye kalkışan imam kılığına girmiş Fetö'nün zağarları, Amerika'nın köpekleri, plazaların lejyonerleri siz kimsiniz?

 

İlgili Haberler

Medya

Ahmet Hakan'dan 'Anti-Amerikancılık' dersleri

Medya

Cumhuriyet gazetesine zam

Medya

CNN Türk'te bir dönem sona eriyor

Medya

TRT yine skandala imza attı!

Medya

Gazeteciliği de böldüler! Nurcular'dan haremlik-selamlık gazetecilik semineri

Medya

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, cezaevindeki gazetecilerin bayramını kutladı

Medya

DİSK Basın İş: TL'deki değer kaybı gazetelerde kağıt sıkıntısına neden oluyor

Medya

'7 TL'den dolar bozduranlar hem kârlılar hem de vatanseverler'

Medya

RTÜK'ten Beyaz TV'ye ‘Adnan Oktar' cezası

Medya

Demirören'in işten attığı gazeteci için kampanya

Medya

RTÜK Başkanı Yerlikaya'dan 'hassasiyet' açıklaması

Medya

Erdoğan'ın 'boykot çağrısı' Uykusuz kapağında