Çok Okunanlar

'Şarkıcı'dan Fatih Portakal'a tehdit: Seni elime bir verseler...

Yoksulluğun fotoğrafını paylaşan öğretmen görevden alındı!

İstanbullu Gelin'de mastürbasyon olay oldu

CHP'de Ankara için yeni bir isim gündeme geldi

21 yıl aldatıldı: 3 çocuğun da senden değil

'Yerin dibine batsın' dediği için hedef haline getirilen gençten açıklama

Ankara'daki kanlı terör saldırısı sonrası hayatını kaybedenlerin yakınlarından biri "Dininiz de iktidarınız da yerin dibine batsın" diye isyan etmişti.

Başta yandaş Akit gazetesi ve AKP'nin trolleri bu vatandaşa sosyal medya üzerinden saldırı kampayası başlattı. Yandaşların bu saldırısına sosyal medyadan ve ünlü oyuncu Şevket Çoruh'tan da büyük tepki gelmişti.

Saldırılar sonrası adının açıklanmasını istemeyen vatandaş yandaş basının saldırılarına yaptığı açıklamayla cevap verdi.

İşte "Yerin dibine batsın!" diye isyan eden o vatandaşın açıklaması:

“Bu adam kim diye soranlar;

Dün gece yerin dibine batsın diye haykıran bendim.
 
Öyle düşündüren nedir bilmem ama herkesin “kesin doğuludur' dediğinin aksine Trabzonluyum. Herkesin “dinsiz bu' dediğine rağmen 5 vakit namaz kılmasam da cumayı kaçırmayan, oruç tutan bir insanım. 12 yaşında trafik kazasında anne, baba ve kardeşini kaybetmiş, sadece bir emekli maaşı olduğu için en büyük kardeşinin ODTܒyü bırakmak zorunda kaldığı, diğer 3 kardeşinin üniversite bitirdiği yoklukla büyümüş, evine ekmek götürmeye çalışan bir ailenin ferdiyim.

Gerçek müslüman, camiye gidip dünya ve ahiret için iyilik yapmaya çalışan yaşlı amca, evinde iki büklüm namazını kılıp iyilik için dua eden teyzedir dostlarım. Camiden çıkıp bomba patlatıp insan öldüremezler. Çarpıtmak kolay ama kastettiğimin bu olduğunu siz de biliyorsunuz.

Siyasetin pisliğine bulaşmış, koltuk sevdasından başka hiçbir şey tanımayanlara düşmanım. Vatanını seven, bunu çıkar ve ranta dönüştürmeyen ülkücüler de dostumdur, insan ve doğa için bir şeyler yapmaya çalışan ama bunu yaparken vatanını satmayan solcular da dostumdur.

Ben insanların polis- asker, Türk-Kürt diye ayırmadan din adı altında, Türk-Kürt milliyetçiliği adı altında, iktidar uğruna, rant uğruna, birileri cebini doldursun diye öldürülmesine karşıyım. Şu 70 milyonluk ülkede bunu isteyen ama bir araya gelip 'Yeter artık!’ diyemeyen insanlardan biriyim sadece. Ben birileri bizi Alevi-Sünni, Türk-Kürt, Fenerli-Galatasaraylı diye ayrıştırıp kavga ettirip ceplerini doldururken “Bu düzen yerin dibine batsın' diyen bir kişiyim. Asıl siz kimsiniz? Bir şekilde bunlara maşa olanlar mı, karşı çıkanlar mı?'

İlgili Haberler

Güncel

Şule Çet davasında flaş gelişme!

Güncel

Kızılay'a atanan kayyum iptal edildi

Güncel

Bu resme bakmak kalp durdurdu

Güncel

Meteoroloji uyardı, Bodrum teyakkuza geçti

Güncel

Ülkeye kaçak yollarla sokulan hayvanlar ihale ile satılamayacak

Güncel

Roma döneminden kalma surlar malzeme deposu oldu

Güncel

Kayseri'de bir ayda 8 kediye işkence yapıldı! 4 kedi öldü!

Güncel

2018'de en az 108 mülteci/göçmen işçi yaşamını yitirdi

Güncel

Atatürk'e hakaret eden polis okulu öğrencisi okuldan atıldı

Güncel

'Sinyalizasyon sistemi olmazsa olmaz değil' diyen Ulaştırma Bakanı hakkında suç duyurusu

Güncel

Gerici Eygi'den 'Özel Harp elemanı' olduğuna ilişkin açıklama: Komünizme karşı kullanılmış olabilirim

Güncel

Ürosan Kimya fabrikasında grev başladı