CHP’den MHP’ye ‘destek’… AKP’liler katılmadı

CHP’den MHP’ye ‘destek’… AKP’liler katılmadı

CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş ve CHP’li Meclis üyeleri Recep Ahmet Çavuşoğlu, Halil Sami Karakaş, Mehmet Bahadır Karakaş, Alkım Tan ve Ümran Bayraktar tam kadro halinde MHP’li başkan Cemal Akın’ı ilk gününde yalnız bırakmayarak tam destek verdiler.

Necdet AYDEMİR/BARTIN

MHP’li Bartın Belediye başkanı Cemal Akın Mazbatasını aldıktan sonra Belediye binası önünde düzenlenen törenle resmen görevine başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın İl Başkanı Selim Karakaş ve CHP’li Meclis üyeleri Recep Ahmet Çavuşoğlu, Halil Sami Karakaş, Mehmet Bahadır Karakaş, Alkım Tan ve Ümran Bayraktar tam kadro halinde  MHP’li başkan Cemal Akın’ı ilk gününde yalnız bırakmayarak tam destek verdiler.<>

Bartın Belediye Binası önünde düzenlenen törende başkan Akın teşekkür konuşması yaparken sağ tarafına MHP Bartın il başkanı Ercüment Özçelik’i sol tarafına da CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş’ı aldı.<>

Belediye Binası önünde düzenlenen törende MHP’li Belediye Meclis üyelerinin yanı sıra CHP İl Başkanı Selim Karakaş ve CHP’li Meclis üyeleri de tam yerini aldı. Törene katılan vatandaşlar Bartın belediyesinde MHP ile CHP’ler koalisyonunu kurulmuş yorumları yaparken, AKP Bartın teşkilatlarından ve 12 belediye meclis üyesinden hiç kimse törene katılmadı.

Belediye binası önünde Kurban kesilerek okunan duaların ardından MHP’li Başkan Cemal Akın 3. dönem görevine başlamış oldu.

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR