Damadının kızını dudağından öpmesine izin vermedi diye Belediye Başkanı’na şikayet etti!

Damadının kızını dudağından öpmesine izin vermedi diye Belediye Başkanı’na şikayet etti!

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet bugün birim müdürleriyle birlikte İzmit’te çöp topladı. Çöp toplama sırasında bir vatandaştan Fatma Kaplan Hürriyet’e çok ilginç bir şikayette bulundu. Vatandaş nikah sonrasında damadının kızını dudağından öpmek istediğini fakat nikah memurunun izin vermediğini söyledi.

Çöp toplama programının ardından İzmit sokaklarında yürüyen Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’in başına çok ilginç bir olay geldi. Yolda yürüyen Başkan Hürriyet’i durduran bir vatandaş çok ilginç bir şikayette bulundu.

İLGİNÇ ŞİKAYET  ‘DUDAĞINDAN ÖPTÜRMEDİ’

En Kocaeli.com’un haberine göre; Fatma Kaplan Hürriyet’in önünü keserek derdini anlatan vatandaş, “Benim kızım birkaç yıl önce İzmit’te evlendi. Nikah sonrasında damat kızımı dudağından öpmek istedi. Ancak nikah memuru dudağından öpme alnından öp şeklinde bir serzenişte bulundu.

BELEDİYEDE GÖREVLİ

Bunun üzerine benim kızımın düğün günü mahvoldu. O nikah memuru da hala belediyede görevli. O günün hesabını kim verecek” ifadeleriyle derdini anlattı.

KOV DİYORSAN KOVAYIM

Bu çıkış karşısında şaşkına dönen Fatma Kaplan Hürriyet, “Geçmiş dönemde olmuş bitmiş. Şimdi ben ne yapayım? O nikah memurunu kovayım mı? Kov diyorsan kovayım.

YENİ BİR DÖNEM

Biz yeni bir döneme başladık. Artık herkesin özgürlüklerine daha fazla anlayış göstereceğiz. Daha saygılı olacağız. Artık yeni bir dönem başlıyor” açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR