Garson kadın, kendisini elle taciz eden adamı kolundan tutarak duvara fırlattı!

Garson kadın, kendisini elle taciz eden adamı kolundan tutarak duvara fırlattı!

Olay, ABD’nin Georgia eyaletin bir kenti olan Svannah’da bulunan bir kahvaltı kafesinde gerçekleşti. Kafede bulunan müşterilerden Ryan Cherwinski, orada garson olan Emelia Holden’ın tezgahtan birşeyler aldığı sırada arkasından geçerken elle tacizde bulundu. Cherwinski isimli müşterinin, kafede garsonluk yapan kadının kalçasını ellediği anlar güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. Tacizin ardından 21 yaşındaki garson Emelia Holden, Ryan Cherwinski'nin arkasından yakaladı ve kolunu tutarak duvara doğru fırlattı.

TACİZCİYİ KOLUNDAN TUTARAK DUVARA FIRLATTI

Olaydan sonra konuşan kadın şu açıklamalarda bulundu: “ilk başta arkadaşlarımdan birisinin şaka amaçlı olarak popomu ellediğini düşündüm çünkü gerçekten çok yakın bir dokunuştu. Bu yöndeki tahminimin sebebi ise, yapan kişinin ellerinin olması gerektiğinden çok daha ileri gitmesiydi. Bir yabancının bunu yapmasının hiçbir yolu yok” diye düşündüm.

'BANA SAYGISIZLIK ETME HAKK YOK'

Holden, “Yapan kişinin bir yabancı olduğunu gördüğümde ise sadece doğaçlama hareket ettim. Önce Bağırarak arkasından yakaladım ve sonra kolundan tutarak duvara fırlatım. Bunu yapabileceğimi bile bilmiyordum ve düşünmedim sadece yaptım. Kim olduğu umrumda değildi. Bana saygısızlık etme hakkı yok.” şeklinde ifade etti.

 

YAZARLAR