Kadın cezaevinde iki kadını taciz eden transseksüel mahkuma ömür boyu hapis

Kadın cezaevinde kadın tutuklulara cinsel tacizde bulunan ve hapishaneye girmeden önce iki kadına tecavüz ettiği ortaya çıkan transseksüel mahkum Karen White, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Karen White, hırsızlık suçundan 2017 yılında cezaevine kondu. 52 yaşındaki Karen White, İngiltere Adalet Bakanlığı'nın, 2017 Ocak ayında yürürlüğe soktuğu “transseksüel mahkumların bakımı ve yönetimi” politikası, mahkumların 'kendini tanımlamaları' ve 'tanımladıkları cinsiyete göre' muamele görme hakkı vermesinden yararlanan Karen White, kadın cezaevini seçti. New Hall Hapishanesi Wakefield'de tutuklulara taciz iddiaları sonrası, White, iki kadına cinsel tacizde bulunduğunu kabul etti.  

Polis, Karen White’ın geçmişini araştırmaya başladığında cezaevine girmeden önce 2013 ve 2016 yıllarında iki ayrı kadına daha tecavüz ettiği ortaya çıktı. Mahkeme Karen White’ı ömür boyu hapis cezasına çarptırdı.

Dolgu sütyen, elbise ve perukla dolaştı

Polis araştırmasında, Karen white’ın hayat hikayesinde çok çarpıcı bilgiler elde etti.

Karen White, 1966'da Stephen Terence Wood olarak doğmuş. 2001 yılında ilkokul çağındaki çocuklarla yapılan uygunsuz saldırı suçundan mahkum oldu ve 18 ay hapis cezasına çarptırıldı.

2003 yılında, hapisten çıktıktan sonra adını değiştirip kendisini David Thompson olarak adlandırdı
ve Yorkshire'daki Mytholmroyd köyüne taşındı. Ardından da yastıklı bir sutyen, peruk, elbise ve topuklu ayakkabı giyerek dolaşmaya başladığı ortaya çıktı..

YAZARLAR