Faik Öztrak’tan Süleyman Soylu’ya cevap: Yarası olan gocunur

Faik  Öztrak’tan Süleyman Soylu’ya cevap: Yarası olan gocunur

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Sözcüsü Faik Öztrak partinin genel merkezinde basın açıklaması yaptı. Bir gazetecinin Süleyman Soylu hatırlatması üzerine ‘yarası olan gocunur’ ifadesini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Sözcüsü Faik Öztrak partinin genel merkezinde basın açıklaması yaptı. Faik Öztrak’a açıklama sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İçişleri Bakanı Soylu, “Bir genel başkan, FETÖ’den dolayı bir tutuklunun beyanını ‘bakanlar bu adama baskı yaptı’ diye ifade edip yine suyu bulandırmaya çalışıyor. Aydın Belediyesi ile CHP’nin İstanbul adayı ile ilgili. Bunu açıklamayan alçaktır, namerttir, şerefsizdir. Bu kişiliği kaybolmuş insanların, siyaset içerisinde bu tip değerlendirmeler yapmasının zamanının geçtiğini düşünüyorduk ama anlıyoruz ki bu tip insanlar hala revaçta” dedi.

Bir gazetecinin Süleyman Soylu’nun sözlerini hatırlatması üzerine

“Yavuz hırsız ev sahibini bastırır taktiği ile bu skandal bastırılamaz. Yarası olan gocunur. Bizim çağrımız açıktır cezaevindeki mahkuma o gazeteciyi gönderen bakanlar kendisini açıklasın.” dedi.

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR