Fenerbahçe’nin dün açıklanan yeni formasının Marmaris’te bir ay önce giyildiği ortaya çıktı

Fenerbahçe’nin dün açıklanan yeni formasının Marmaris’te bir ay önce giyildiği ortaya çıktı

Yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe’de yeni sezon formaları merak ediliyordu. Sarı Lacivertli kulubün forma tanıtımı lansmanından önce yeni sezonda giyeceği formalar sosyal medyaya sızdı. Görüntülerin sızmasının ardından sosyal medyada bir görüntü daha paylaşıldı. Bir ay önce Marmaris’e gelen turistin üzerinde Fenerbahçe’nin yeni sezon formasının olduğu iddia edildi.

Fenerbahçe, 2019-2020 sezonunda giyeceği yeni formalarını, bugün düzenleyeceği lansmanla taraftarlarına tanıtacak.  Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takımı’nın 2019 – 2020 sezonu boyunca giyeceği formaların tanıtımı, 18 Temmuz Perşembe günü (Bugün) saat 20.00’da Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde gerçekleştirilecek bir organizasyonla yapılacak.​

Trabzonspor’da formalar 25 bine dayandı

MARMARİS’TE BİR TURİSTİN ÜZERİNDE ÇIKTI

Fenerbahçe forma lansmanını henüz yapmamışken yaklaşık bir ay önce bir turistin Fenerbahçe’nin yeni sezon formasını giydiği iddia edildi. Sosyal medya kullanıcıları bu formanın bir süredir Bodrum, Marmaris ve Fethiye gibi tatil beldelerinde satıldığını ifade etti. Sosyal medya kullanıcıları basına sızan forma görüntülerinden sonra tekstil atölyelerinde formaların sahtelerinin yapıldığını söyledi.

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR