Fethullah Gülen’le fotoğrafı çıkan Şebnem Bursalı, soru üzerine Yeliz Koray’ı engelledi

Fethullah Gülen’le fotoğrafı çıkan Şebnem Bursalı, soru üzerine Yeliz Koray’ı engelledi

ATV’nin Ankara Temsilcisi Şebnem Bursalı’nın TRT’de canlı yayınlanan programda Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçilmiş Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na sorduğu “terör” sorusunun ardından, sosyal medya çalkalandı. Binlerce sosyal medya kullanıcısı İmamoğlu’na terör göndermesi yapan Bursalı’nın bir grup gazeteci ile FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’i Pensilvanya’da ziyaretlerinde çekilen hatıra fotoğrafını paylaşıp, tartışmaya başlamıştı. Şebnem Bursalı’ya soru soranlardan biri de Gazeteci Yeliz Koray oldu.  Koray’ın sorusu sonrasında Şebnem Bursalı, Yeliz Koray’ı engelledi.

Yeliz Koray, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’le Pensilavanya’da çekilmiş fotoğrafı ortaya çıkan yandaş ATV’nin Ankara temsilcisi Yeliz Koray’a ”Şöyle bir fotoğrafım olsa sittin sene hapisten çıkamazdım ama sen hem TV’ye çıkıyor hem de utanmadan millete terör sorusu soruyorsun. Söylesene bu işin sırrı ne Şebnem Bursalı? şeklinde soru sormuştu. Bu sorunun üstüne Şebnem Bursalı, Yeliz Koray’ı sosyal medyada engelledi.

Şebnem Bursalı’nın engellemesi sonrası Yeliz Koray sosyal medya hesabından bir kez daha paylaşım yaparak ”Ben sadece; ‘Şöyle bir fotoğrafım olsa sittin sene hapisten çıkamazdım ama sen hem TV’ye çıkıyor hem de utanmadan millete terör sorusu soruyorsun. Söylesene bu işin sırrı ne Şebnem Bursalı?’ demiştim.  Beni engellemiş, siz bi sorar mısınız soruma hala cevap bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR