• Gerici Akit gazetesi bir rezalete daha imza attı; ‘yoksulluk intiharında’ intiharın sebebini buldu!

  Fatih’teki “yoksulluk intiharını” haberleştiren gerici Akit gazetesi skandal ifadelere imza attı. AKP’ye yakınlığıyla bilinen gazete, kardeşlerin ölümünü “Ateist kitap dört kişiyi intihara sürükledi” başlığıyla haberleştirdi.

   

  ‘Geçim sıkıntısına’ inanamamışlardı! Fatih’teki intiharda taşeron gerçeği!

  Fatih’te yaşadıkları geçim sıkıntısı nedeniyle intihar eden dört kardeşin ölümü Türkiye’nin gündemine oturdu. Meclis gündemine taşınan olayla ilgili TİP Genel Başkanı Erkan Baş, “Fatih’te yaşanan olay intihar değildir, bu bir cinayettir. Dört kardeşin hayatlarına son vermesinden en başta AKP iktidarı ve buradaki herkes sorumludur” dedi.

  Kardeşlerin ölümüyle ilgili soruşturma devam ederken intihar olayındaki  ‘yoksulluk’ boyutu yandaş medya tarafından kapatılmaya çalışılıyor.

  Gerici gazete Akit, dört kardeşin intiharı için insanlık adına utanç veren cümleler kurdu… İşte o haber:

  “Ateist kitap 4 kişiyi intihara sürükledi

  Fatih’te 4 kardeşin siyanür içerek intihar ettikleri evde evrimci Richard Dawkins’in ateizm propagandası yaptığı “Tanrı Yanılgısı” adlı kitabı bulundu. Tüm dinleri alenen inkar eden skandal kitap halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmesi ve “Mukadesata hakaret” gerekçesiyle Türkiye’de davalık olmuştu. Türkiye’de basımı ve yayımlanması oldukça kolay olan “bilimsellik” maskesiyle kamufle edilmiş ateizm temelli ‘ideolojik’ kitaplar toplumu zehirlemeye devam ediyor.

  Evde ateizm propagandası yapan kitaplar bulundu

  Türkiye’nin gündeminden düşmeyen dehşet evinde Evrim safsatasının en ateşli savunucularından Richard Dawkins’in “Tanrı Yanılgısı” kitabı bulundu. Ateizm propagandası yapan skandal kitap 2008 yılında Türkiye’de infiale neden olmuştu. Bütün dinlerin alenen inkar edildiği kitaba, halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmesi gerekçesiyle dava açılmıştı.”

  Sabah yazarı Güngör: Birileri bir şeyleri kaşımaya çalışıyor

  Yandaş Sabah Gazetesi yazarı Dilek Güngör de intiharın yoksulluk boyutunu inkar ederek, “birileri bir şeyleri kaşımaya çalışıyor” ifadelerini kullandı.

  Dört kardeşin intiharı Meclis’te: ‘Bu bir insanlık sınavıdır’