darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

'Piyasalara saldırının en büyüğü geliyor'

Abdulkadir Selvi'den Brunson iddiası

Erdoğan'ı istifaya davet etti

'CHP'de uzlaşı sağlandı, kurultay talebi ertelendi'

Canlı yayında ilginç 'dolar' kavgası: Ben sizinle aynı gemide değilim

AKP'liler görevde: 'Atatürk'e küfreden çarşaflı' provokasyonu

AKP'li Ahmet Hamdi Çamlı ve eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Atatürk'e hakaret eden Safiye İnci diye bir başka kadını hedef gösterdi.

TBMM'nin 'Yeliz'i olarak bilinen AKP'li Ahmet Hamdi Çamlı ve eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesapları üzerinden karalama kampanyasına girişti. 

'Atatürk'e küfreden' Safiye İnci adlı gerici hakkında, 'ODTÜ öğrencisi' diyerek bir başka kadının fotoğrafını paylaşan iki AKP'li, Tuğçe Maden isimli İstanbul Üniversitesi öğrencisi olduğu öğrenilen bir kadını hedef gösterdi.

Twitter hesabından skandala ilişkin Maden ve gerici İnci'nin fotoğrafını paylaşan Gökçek, "YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR DA YANMIYOR. KIZ ODTÜ’Lİ... ÇARŞAFLA İLGİSİ FİLAN YOK... TAM BİR PROVAKATÖR... İŞTE NORMAL YAŞANTISI VE ÇARŞAFLI HALİ..." ifadelerini kullanırken, Çamlı da "Safiye rezilliği direk CHP bağlantılı gözüküyor Geleneksel CHP rezilliği. Yeni bir müftü karısı vakası! Made bu: Ulusalpark şirinleri. Ucuz ve iğrenç" mesajıyla aynı fotoğrafı paylaştı. 

Öte yandan Çamlı'nın, Gökçek'in ve AK Trollerin hedef aldığı üniversite öğrencisi Maden ise, kişisel Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Maden, o fotoğrafı geçen yıl çekip, kişisel Instagram hesabına koyduğunu belirtti.

İstanbul Üniversitesi'nde öğrenci olan ve model olduğu belirtilen Maden, "Arkadaşlar bu ve benzeri görsellerde geçen yıl instagramda paylaştığım fotoğrafım kötü niyetli kişilerce kullanılmış?! Olayla zerre ilgim yok! Lütfen yayar mısınız? Bu kendini bilmezler artık daha fazla paylaşım yapmasın" açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler

Güncel

Adıyaman'da PKK'lılar mermer şantiyesini ateşe verdi

Güncel

AB'den serbest bırakılan Yunan askerlere ilişkin açıklama

Güncel

Yiğit Bulut: Türk - Rus İmparatorluğu tezinden asla vazgeçmedim

Güncel

Tıp uzmanı, bahçesinde yaşadığı hastanenin bankında ölü bulundu

Güncel

Sulama kanalına düşen çoban boğuldu

Güncel

Maltepe'de silahlı soygun

Güncel

'Türkiye yıl sonunda NATO'dan çıkabilir'

Güncel

FSM'de trafik kazası: 1 ölü

Güncel

ABD'den Türkiye'ye yeni yaptırım sinyali!

Güncel

Kur artışı elektrik üretimini de vurdu

Güncel

Bursa'da yolcu otobüsü devrildi: 1 ölü 38 yaralı

Güncel

Cumhurbaşkanlığı sistemine geçti Atatürk'ü kaldırdı