Herkesin gözü önünde saçından sürüklenerek kaçırıldı! İşte o anlar…

Ankara-Mersin istikametinde hareket eden Villa Turizm’e ait otobüs Aksaray Tuana Turistik Tesisleri’nde verdiği molanın ardından hareket ederken, 06 BFJ 470 plakalı beyaz bir araç otobüsün önünü kesti ve araçtan inen saldırganlar otobüste bulunan Kadriye Çavuş isimli kadını herkesin gözü önünde darp ederek kaçırdı. Konuyla ilgili açıklama yapan Bakan Soylu, saldırganların yakalandığını açıkladı.

Araçta bulunan yurttaşların müdahalesine rağmen, Çavuş’un akrabaları olduğu zannedilen saldırganlar, kadını darp ederek yerlerde sürükledi ve otobüsten indirerek kaçırdı.

EMNİYET’TEN AÇIKLAMA

Emniyet’ten konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Bugün Ankara-Mersin istikametinde seyir halinde bulunan bir otobüsten kaçırılan Kadriye Çavuş isimli vatandaşımızın bulunması ile ilgili olarak emniyet birimlerimizce çalışma başlatılmıştır…” denildi.

SOYLU: ŞAHISLAR YAKALANDI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, konuya ilişkin Twitter’dan açıklamalarda bulundu. Soylu, saldırganların yakalandığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Trafik ve asayiş birimlerimiz tarafından araca el konulmuş, şahıslar yakalanmıştır. Kadriye Çavuş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri ve emniyet güçlerimizin korumasındadır. Tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR