Küçükçekmece’de 5 yaşındaki çocuğa cinsel saldırıda bulunan sapık tutuklandı

Küçükçekmece’de 5 yaşındaki çocuğa cinsel saldırıda bulunan sapık tutuklandı

İstanbul Küçükçekmece’de küçük kıza cinsel saldırıda bulunan kişi tutuklandı.

İstanbul Küçükçekmece’de 5 yaşındaki M.E.’ye cinsel istismarda bulunduğu belirlenen Pakistanlı M.V. ile birlikte aynı evde bulunan 6 kişi dün gözaltına alınmıştı. Olayı gerçekleştiren esas şüpheli Pakistanlı M.V. bugün tutuklandı.

Türkiye’nin yüreğini dağlayan Küçükçekmece’deki cinsel istismar olayına dair gelişmeler devam ediyor. 5 yaşındaki küçük çocuk yaşadığı istismar sonrasında hastaneye kaldırılmıştı ve bir süre yoğun bakımda kalmıştı. İstanbul Tabip Odası tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre küçük çocuk hayati tehlikeyi atlattı ve taburcu edildi. İçişleri Bakanılığı tarafından yapılan açıklamada olayla ilgili 9 kişi gözaltına alındı. Gözaltındakilerden 2’sinin Türk, 7’sinin de yabancı uyruklu olduğu öğrenildi.

Küçükçekmece’de yaşanan iğrenç cinsel istismar olayı sonrasında en çok merak edilen konulardan biri de küçük çocuğun son durumu. İstanbul Tabip Odası’nın Twitter’dan yaptığı açıklamaya göre cinsel istismar mağduru küçük çocuk hayati tehlikeyi atlattı.

SOSYAL MEDYADAKİ İDDİALARA DAİR AÇIKLAMA

Valilik tarafından yapılan açıklamada, “Küçükçekmece ilçemiz Kanarya Mahallesinde 22 Nisan 2019 tarihinde meydana gelen küçük yaştaki çocuğun istismarı olayını nefretle kınıyor, yavrumuza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. İnsanlık dışı, vicdanları sızlatan ve asla kabul edilemez durumdaki bu tür olaylar hepimizi derinden üzmektedir. Bu menfur olayın öğrenilmesiyle birlikte yavrumuza ve ailemize hemen sağlık ve psiko-sosyal hizmet desteği sağlanmıştır” denildi.

 

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR