Lüks otomobil paylaşımını böyle savundu: At, avrat, silah demiş atalarımız

Lüks arabalarından çektiği “Patates, soğana vatanı sattınız” videolarıyla bilinen Tuğrul Selmanoğlu’nun yeni arabasını paylaştığı sosyal medya gönderisine büyük tepki geldi. Selmanoğlu, kendisini “At, avrat, silah demiş” atalarımız diyerek savundu.

Selmanoğlu, kişisel twitter hesabından “Yeni yol arkadaşımı bugün teslim aldım… Rabbim yolunda kazasız belasız kullanmayı nasip etsin…” notuyla yeni arabasını paylaştı.

Selmanoğlu’nun bu paylaşımına kısa sürede büyük tepki geldi. Kullanıcılar, Selmanoğlu’nun daha önceki paylaşımlarını hatırlatarak, “Patates, soğan satarak mı aldın bunu?” diye sordu.

‘DERT OLUYORSA BU SİZE, DERT OLSUN’

Selmanoğlu ise bu tepkilere, paylaştığı yeni bir video ile cevap verdi. Selmanoğlu, kendisini “Belediyeden maaş alıyor” diye eleştirenlere, AKP’nin İstanbul ve Ankara’daki belediyeleri kaybetmesinin ardından yeni araba aldığını vurgulamak için böyle bir paylaşım yaptığını iddia etti.

Almanya’da yaşayan Selmanoğlu, büyük bir kariyeri olduğunu da iddia ettiği cevap videosunda, “Dert oluyorsa bu dert olsun. Siz Müslümanlığı gariban, eşekle deveyle mi görmek istiyorsunuz? Zekatını ödediğim paramla biniyorum. At, avrat silah demiş atalarımız” dedi.

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR