İstanbullu Gelin''de mastürbasyon olay oldu

Star TV'nin 2 sezondur yüzünü güldüren yapımlardan biri olan İstanbullu Gelin'de özellikle son bölümde ayar iyice kaçtı. Cuma akşamları ekrana gelen ve reyting listelerinde zirveyi kimseye kaptırmayan dizinin 66. bölümü sosyal medyada olay oldu. Hele öyle bir sahne var ki akıllara zarar...

Medyaradar'ın haberine göre, İstanbullu Gelin'de ekrana gelen bir sahne izleyicileri kızdırdı. Son bölümlerde sık sık 'müshtecen' sahneleri ile konuşulan dizinin cuma akşamı yayınlanan bölümü ise izleyicinin büyük tepkisine neden oldu.

ARABADA MASTÜRBASYON SAHNESİ: İstanbullu Gelin'in 14 Aralık Cuma yayınlanan 66. son bölümüne, Osman ve yanındaki kadın arkadaşının arabadaki çay dökme sahnesi damga vurdu. İkilinin arabadaki duygusal sahnesinde Gülbin'in Osman'ın üzerine çay dökmesi ve temizlemeye çalıştığı anlar cinsel ilişki sahnelerini andırdı.

İkilinin bu sahnesi de seyircilerin tepkisini topladı. Sosyal medyada dizinin o sahnesine yorum yağdı. İzleyicinin büyük bir kısmı o sahnenin çok yersiz olduğunu, çocukların hala ekran başında olduğu bir saatte yayınlanmaması gerektiğini savundu.

YAZARLAR