Microsoft Surface Buds : Galaxy Buds’a rakip geliyor

Microsoft Surface Buds : Galaxy Buds’a rakip geliyor

Microsoft’un AirPods ve Galaxy Buds’a rakip olmak için Microsoft Surface Buds isimli kulak içi kulaklık modeli üzerinde çalıştığı söyleniyor. İşte detaylar.

AirPods’un yaygınlaşması ile kulaklık konusunda diğer firmalar da kendi çözümlerini geliştirmeye başlamıştı. Samsung da son olarak karşımıza Galaxy S10 ile birlikte Galaxy Buds modelini tanıtmıştı. Tamamen kablosuz kulaklık kategorisinin oluşmasını sağlayan bu ürünlere bir yenisinin de Microsoft cephesinden geleceği iddia ediliyor.

Microsoft Surface Buds

Bildiğiniz gibi Microsoft, mobil pazardan elini çekmişti. Ancak Windows 10 için geçtiğimiz aylarda kafa üstü kulaklık duyuran Microsoft, hem iOS hem de Android’e destek vermişti. Şimdi de Microsoft’un karşımıza Surface Buds adını verdiği kulak içi kablosuz kulaklık modeli ile çıkacağı söyleniyor.

Bu tip ürünler mobiliteye girdiği için Microsoft’un iOS ve Android için bir uygulama geliştirmesi ve ince ayarları bu uygulamadan yapma imkanı sunması bekleniyor. Windows 10 ile de uyumlu olacak olan Surface Buds’ın daha çok bu platformlarda verimli olarak

Oppo RX17 Neo inceleme

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR