Note 10 ne zaman tanıtılacak?

Note 10 ne zaman tanıtılacak?

Güney Kore’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, şu aralar yeni amiral gemisi modeli üzerine yoğunlaşmış durumda. Bilindiği üzere Samsung her yılı iki farklı amiral gemisi modeli ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. S serisinin yeni modeli yılın ilk çeyreğinde tanıtılırken, Note serisinin yeni modeli ise ( Note 10 ) genel olarak yılın ikinci yarısında kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Peki bu sene tanıtılması beklenen yeni Note modeli ne zaman su yüzüne çıkacak? Bir süredir zaten Galaxy Note 10 ile ilgili bazı söylentilere tanıklık ediyoruz. Şu anda telefonun tasarımından özelliklerine varana kadar pek çok detaya hakim olduk diyebiliriz.

galaxy note 10

Sızdırılan son bilgilere göre, Samsung yeni Note modellerini Ağustos ayında tanıtacak. Güney Kore kaynaklı bir habere göre yeni Note modelleri Note10 ve Note10 Pro, 10 Ağustos’ta tanıtılacak.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl tanıtılan Note 9 9 Ağustos’ta tanıtılmış ve 25 Ağustos’ta satışa sunulmuştu. Muhtemelen Galaxy Note10’da 10 Ağustos’ta tanıtıldıktan sonra, 25 – 30 Ağustos arasında raflardaki yerini alacaktır. Yine de bekleyip göreceğiz.

Huawei P30 Lite inceleme. Toplamda 4 kameralı telefon

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR