Erdoğan tehditlerini bugün de sürdürdü: Gereğini de yaparız!

Erdoğan: Bay Kemal kimseyi sokağa çıkartamayacaksın

AKP'li Erdoğan, O televizyon ekranında ne idüğü belirsiz, kendini, haddini bilmez birilerinin sokağa davet etmesiyle iş yapacağını zannediyorsan bu millet 15 Temmuz’da bu meydanları dar etti. Bay Kemal kimseyi sokağa çıkartamayacaksın, burası Hollanda değil, Paris değil" dedi. Erdoğan sözlerinin devamında "Buna fırsat vermeyiz gereğini de yaparız" ifadesini kullandı.

İstanbul Esenler'de 'millet bahçesi' açılışında konuşan Erdoğan'ın ifadeleri özetle şöyle:

-Ülkemize yönelik husumetlerin altındaki sebeplerden en başından gelenlerden biri İstanbul’dur. İstanbul’a ne kadar sahip çıkarsak, ülkemizin geleceğine o kadar katkı yaptığımızı biliyoruz. AK Parti döneminde hayata geçirdiğimiz projelerle, sadece İstanbul'u değil Türkiye’yi büyütüyoruz. Marmaray, Avrasya Tüneli, bizden önce böyle bir şey var mıydı? Yabancı liderler, bak denizin altından raylı sistem geçiyor deyince şaşırıyorlar.

'CHP ÇÖP DEMEKTİR'
- CHP çöp, susuzluk, hava kirliliği demektir. CHP, yoksulluk demektir, CHP yasaklar demektir ve CHP yoksulluğun daniskası demektir. Van, HDP belediyesiydi, oranın da su sorununu çözdük.

(Kılıçdaroğlu'na) O televizyon ekranında ne idüğü belirsiz, kendini, haddini bilmez birilerinin sokağa davet etmesiyle iş yapacağını zannediyorsan bu millet 15 Temmuz’da bu meydanları dar etti. Bay Kemal kimseyi sokağa çıkartamayacaksın, burası Hollanda değil, Paris değil. Bunu böyle bilesin. Eğer gücün yetiyorsa işte sandık ne yapacaksan gel sandıkta yap. Öyle meydanlarda asla. Buna fırsat vermeyiz gereğini de yaparız.

YAZARLAR