İyi Parti’den Fethiye’de ‘ilk kadın belediye başkan adayı’

Fethiye Belediye Başkanlığı için aday konusunda çalışma yapan İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatı, yönetim kurulu üyesi Nagihan Ünal Bulut’un Fethiye Belediye Başkan adayı yapılmasını oy birliği ile kararlaştırdı.

Emekli röntgen teknikeri olan evli, 2 çocuk annesi Nagihan Ünal Bulut, halen kamu yönetim 3. sınıf öğrencisi olup, yaşam koçluğu, Wellnes antrenörlüğü yapıyor.

İyi Parti yönetim kurulunda görev yapan Nagihan Ünal Bulut, Fethiye’deki sivil toplum kuruluşlarında da görev yaparken, geçtiğimiz yıl hayvan dostları ekibi ile birlikte Fethiye İlçesi’nin tüm mahallelerindeki okullarda hayvan sevgisini anlatmıştı.

Fethiye’nin ilk kadın Belediye Başkan adayı olan Nagihan Ünal Bulut, “Fethiye’de ilk kadın Belediye Başkanı olabilmek için mahalle mahalle en iyi şekilde tüm kadınlarımızla birlikte çalışıp, kazanmak istiyoruz. Adaylığım doğrudur. İyi Parti Fethiye Belediye Başkan adayı olarak diğer adaylarla yarışa çıkıyorum. Tüm Fethiye halkından ve kadınlarımızdan destek bekliyorum” ifadelerini kullandı.

YAZARLAR