Mustafa Sarıgül''ün seçim çalışmalarına başladı

Mustafa Sarıgül''ün seçim çalışmalarına başladı

Mustafa Sarıgül, yerel seçim çalışmalarını yürüttüğü Şişli Abide-i Hürriyet Caddesi'ndeki seçim merkezinde yurttaşlarla bir araya geldi. Bayramlaşma için seçim ofisine gelen Şişlililer binanın önünde kalabalık oluşturdu.

"KAYITSIZ KALMAMIZ SÖZ KONUSU OLAMAZ"

Yerel seçimlerle ilgili yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Sarıgül, "Dolaştığım her mahallede, her sokakta yurttaşlarımız bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin devamını bizden talep ediyor. Bizim bu ilgi ve talebe kayıtsız kalmamız söz konusu olamaz" dedi. Sarıgül açıklamasında şunları söyledi:

"Artık daha çok koşacağız, daha fazla çalışacağız. Şişli daha önce olduğu gibi, yine Türkiye'de yerel yönetimlerde öncü olmaya devam edecek. Yeni ve heyecan yaratacak projelerle tüm Türkiye'de adından söz ettirecek ve yeniden Şişli'nin yüzü gülecek. Her mahallesi, her semti, her sokağı yeniden canlanacak ve şahlanacak. Esnafımızı da kadınlarımızı da gençlerimizi de mutlu edecek ve katma değer yaratacak projelerle geliyoruz. Bugün yaklaşan Kurban Bayramı'nı kutluyoruz; bir sonraki bayrama daha büyük coşkuyla ve tüm Şişli halkıyla birlikte kutlayacağız."

YAZARLAR