Çok Okunanlar

Danıştay'dan deprem yaratacak Kadir Topbaş kararı!

Türkiye bir büyük depreme daha hazır değil!

Galatasaray'da Olağan Divan Kurulu Toplantısı yapıldı

Galatasaray'ın Temmuz ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda bulunan Özhan Canaydın Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Galatasaray Spor Kulübü adına toplantıya başkan Mustafa Cengiz, başkan yardımcıları Murat Ece ile Yusuf Günay, genel sekreter Kaan Kançal, yönetim kurulu üyeleri Mahmut Recevik, Okan Böke, Erol Özmandıracı ve İlber Aydemir katıldı.

Divan Toplantısı vefat eden üyeler için yapılan saygı duruşu ve söz isteyen üyelerin konuşmalarıyla başlarken, başkan Mustafa Cengiz'in konuşması ile tamamlandı. 

Başkan Mustafa Cengiz, kendilerinin yönetimde olduğu süre boyunca birçok borcun ödendiğine dikkat çekerek, "6 aylık bir süre olmadı gelişimizden bu yana. Yarattığımız hasılat ve masraflarımız 264 milyon TL'lik kredi ve ana para. Bir bankaya yaklaşık 7 yıllık bir süreç içinde ödediğimiz 220 milyon TL artı 240 milyon TL daha ödeyeceğiz. Sadece faiz bu. Bu parayla Galatasaray banka kurar" diye belirtti. Cengiz, UEFA'dan neden ceza alınmadığıyla alakalı: "Biz bu sununun aynısını UEFA'ya yaptık. UEFA, güzel söylemlerle bizi alkışlamadı. İç ve dış mihrakların anlamadığı 'neden men ceza almadığımız' sorusunun cevabı bu tabloda yatıyor. 470 milyon TL artı gelirdeydik. Geçmişimiz de bize ait. Onlar da bizim yönetimlerimiz. Borçları da alacakları da bize ait. Biz güveninize layık olmaya çalışıyoruz" dedi.

İlgili Haberler

Spor

Beşiktaş'ın yeni sponsoru belli oldu

Spor

Ali Koç'dan TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir'e sert tepki

Spor

Yılmaz Vural'ın yeni takımı belli oldu!

Spor

Bayern ile Liverpool taraftarları birleşti...

Spor

Hakem VAR'a gitmedi, penaltı verilmedi! Başakşehir'i kim kolluyor?

Spor

UEFA Avrupa maçlarını yönetecek hakemler belli oldu

Spor

6 Süper Lig kulübü PFDK'ya sevk edildi

Spor

Fenerbahçe taraftarlarının yoğun ilgisi uçak bilet fiyatlarını 4 kat arttırdı

Spor

Fikret Orman: TFF ile ilgili düşüncem...

Spor

Yılın erkek ve kadın sporcuları belli oldu

Spor

Beşiktaş Başkanı Orman'dan TFF'ye derbi eleştirisi: Ne bize ne de Fenerbahçe'ye soruldu

Spor

Başakşehir Antalya'dan kayıpsız dönüyor