Çok Okunanlar

Polis, taksiden indirdiği kadına tecavüz etti!

Korkut Boratav: AKP kemer sıkma politikasını ağırlaştıracak

Küçük Tetikçi'nin saklamaya çalıştığı '17-25 Aralık' sözleri...

FETÖ lideri Gülen bu cesareti nereden buluyor! ‘Cihâd-ı asgardan cihâd-ı ekbere dönüyoruz'

Rektör Bey binecek, devlet ödeyecek! '3000 motor, 333 beygir olmazsa binmem'

Tuncay Şanlı'dan Ersun Yanal yorumu: Pes etmeyen bir takım yaratacaktır

Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Tuncay Şanlı, Fenerbahçe ile 1,5 yıllığına anlaşmaya varan Ersun Yanal'ın oyuncularına coşkuyu, isteği, arzuyu tekrar kazandıracağı yorumunu yaptı.

Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Tuncay Şanlı, teknik direktör Ersun Yanal'ın sarı-lacivertli takıma dönüşünü FBTV'de yorumladı. İşte Tuncay Şanlı'nın Ersun Yanal değerlendirmesi.

"Hayırlı olsun camiamıza. Taraftarımızın sesine kulak verdi başkanımız. Ersun hocamızın şampiyonluktaki coşkusunu enerjisini bildiği için taraftar da Ersun hocayı tekrar orada görmek istedi. Umarım hayırlı olur. Tabii ki Ersun hocanın yaptıkları ortada. Fenerbahçe'ye ne kadar bağlı olduğunu kendisi de dile getirmişti geçtiğimiz günlerde. Evet bir oyun anlayışı olacak, bir sistemi, bir taktiği olacak. Ancak en öncemlisi o coşkusunu, enerjisini futbolculara yansıtacaktır. Takımımızın şu anda en büyük eksiği motivasyon, o da Samandıra ve soyunma odasında olacaktır. Umarım bundan sonraki süreç farklı bir heyecana, farklı bir motivasyona ve başarılara yol açar.

'İLK MAÇTA GÖRECEKSİNİZ'
Taraftarın o heyecanını ilk maçta göreceksiniz. Stadyumda onu hep beraber hissedeceğiz. Değişecek en önemli noktalardan birisi Samandıra ve soyunma odası olacak. Oyuncuların motivasyonu düşük, başları eğik, başlarını kaldıracaklardır. Ersun hocanın kendi coşkusu, hayali, oyunculara geçecektir. Bu da hem bireysel hem de takım performansı olarak sahaya yansıyacaktır.

'OYUNU HİÇ BIRAKMIYORDU'
Ersun Hoca'nın şampiyonluğu da son anlarda gelen gollerle gelmişti. Oyunu hiç bırakmıyordu, hiçbir zaman pes etmiyordu takım. Son dakikaya kadar mücadele eden, oyundan kopmayan oyuncu gurubunu yaratacaktır Ersun hoca. Pes etmediğiniz zaman ister istemez son ana kadar mücadele ettiğinizde maçı kazanmak için her şeyinizi sahaya vermiş olursunuz. Bu mücadele, bu ruh her zaman maçı kazandırmayabilir ancak size farklı şeyler kazandırır. Taraftar görmek istediği birlik beraberlik ruhunu gördüğü zaman maçı kaybetseniz de birçok şeyi kazanırsınız.

'PES ETMEYEN BİR TAKIM YARATACAKTIR'
Şu anda iyi bir süreçten geçmiyoruz. Bunu hem oyuncu grubu hem camia çok iyi biliyor. Artık her şey geride kaldı ve yeni bir sayfa açılacak. Ersun hocamız coşkulu ve pes etmeyen bir takım yaratacaktır.''

İlgili Haberler

Spor

Koray Şener'in ismi burada yaşayacak

Spor

Fenerbahçe'den iki transfer bombası 

Spor

Antalya-Kayseri maçı golsüz bitti

Spor

Eczacıbaşı VitrA galibiyet serisini sürdürdü

Spor

Galatasaray evinde şov yaptı

Spor

Ege Kupası finalinde U16 Milli takımımızın zafer kutlaması

Spor

Ali Kaya Soysal | Beşiktaş'ın arzulu siftahı

Spor

Akhisarspor - Beşiktaş maçında kadro hatası

Spor

Beşiktaş, Akhisarspor maçındaki kural hatası için itiraz edecek

Spor

Beşiktaş'ta yeni transferler 11'de

Spor

Semih Kaya Galatasaray'da

Spor

Fenerbahçe'den 'taraftarlara alkol kontrolü' açıklaması: Maça alınmayacaklar