Trabzon’da kadınlarla birlikte olarak para kazanmak isteyen O.Ç. dolandırıldı

Trabzon’da kadınlarla birlikte olarak para kazanmak isteyen O.Ç. dolandırıldı

Para karşılığı sevişerek zengin olmak hayaliyle arkadaşlık sitesine üye olan O.Ç. dolandırıldı. Jigolo olmak için form dolduran 23 yaşındaki O.Ç. ‘den kayıt ücreti altında kendisinden 4 bin lira alan kişiler kayıplara karıştı.

Trabzon’da Jigolo olmak isteyen O.Ç. isimli şahıs, internette gördüğü bir arkadaşlık sitesinde jigolo olmak için form doldurdu. 23 yaşındaki O.Ç., kayıt ücreti altında kendisini arayan kişiye 4 bin lirasını kaptırdı.

İnternette gördüğü bir arkadaşlık sitesinde jigolo olmak için form dolduran 23 yaşındaki Trabzonlu O.Ç., kayıt ücreti altında kendisini arayan kişiye 4 bin lirasını kaptırdı. Trabzon’un Ortahisar ilçesinde yaşayan O.Ç., internette gördüğü jigolo reklamına tıklayıp adaylık formunu doldurdu ve irtibat numarasını verdi. İddiaya göre, daha sonra tanımadığı bir numaradan kendisini arayan bir kişi, üyeliğinin aktif hale getirilmesi için para yatırması gerektiğini söyledi.

Üyeliğinin aktifleştirilmesini talep eden O.Ç., banka yoluyla kendisini arayan kişiye 4 bin lira gönderdi. Bir süre sonra para gönderdiği kişiyi arayan O.Ç., telefonlara bir türlü ulaşamadı. Dolandırıldığını anlayan O.Ç., polis merkezine giderek başından geçeni anlattı.

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR