Twitter çöktü mü?

Twitter çöktü mü?

En popüler sosyal medya platformlarından Twitter’a giren kullanıcılar, sayfalarını yenileyemiyor. Sorunu yaşayanlar internette Twitter çöktü mü? Anasayfa neden yenilenmiyor? Sorularının cevaplarını araştırmaya başladı.

Twitter’da problem yaşayanlar kullanıcılar internette Twitter çöktü mü? Anasayfa neden yenilenmiyor? Sorularının cevaplarını araştırmaya başladı. Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan Twitter’a giren kullanıcıları, sayfalarını yenileyemiyor.

“downdetector.com” adlı internet sitesinden alınan bilgiye göre, kullanıcılar, Twitter’a New York saatiyle 14.50 (TSİ 21.50) itibarıyla erişim sıkıntısı yaşandığını ve sitenin çöktüğünü belirtti.

Twitter’ın da siteye giriş yapmak isteyen kullanıcılarına, “Teknik bir sorun yaşanıyor” uyarısı verdiği görüldü.

Twitter’dan konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞINDAN AÇIKLAMA

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter servislerinde dünya genelinde sorun yaşandığını belirterek “Global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.” ifadesini kullandı.

Sayan, Facebook hesabından, sosyal iletişim ağlarında yaşanan sorunlara ilişkin paylaşımda bulundu.

Twitter servislerine erişimde dünya genelinde sorun yaşandığını bildiren Sayan, “Global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.” ifadesine yer verdi.

TWİTTER’DAKİ ERİŞİM SORUNU GİDERİLDİ

Twetter’daki erişim sorunu saat 23.00 sularında giderildi.

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR