unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Adana'da rezalet: Hamile eşine fuhuş yaptırdı!

Eşi Mehmet Ç.'nin kendisine fuhuş yaptırdığını söyleyen 3 çocuk annesi A.Ç. (24), "Hem hamile iken hem de doğum yaptıktan 15 gün sonra fuhuş yaptırdı" dedi.

Ahlak Büro Amirliği ekipleri, fuhuşa aracılık yapmak ve yer temin etmek suçlarından çok sayıda kaydı bulunan Mehmet Ç.'nin, 15 gün önce doğum yapan eşi A.Ç. ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı yurtta kalan 15 yaşında Y.B.K.'yı erkeklere pazarladığı bilgisini aldı. Ahlak Bürosu ekipleri, yaptıkları çalışmada Mehmet Ç. ile birlikte ağabeyi Yakup Ç. ve babası Ekrem Ç.'nin de kadın pazarladığını belirledi.

Telefonla Yakup Ç.'yi arayan polis, iki kadın ile birlikte olmak istediğini belirterek fuhuş için pazarlık yaptı. Müşterilerinin polis olduğunu anlamayan Yakup Ç., 200 lira karşılığında iki kadın bulacağını söyleyip buluşma adresini verdi. Adrese giden polis, daha önceden seri numaraları alınan paraları teslim etti. Mehmet Ç. de dışarıda bekleyen eşi A.Ç. ile Y.K.B.'yi içeriye aldı. Polis, Yakup ve Mehmet Ç. kardeşler ile birlikte fuhuşa sürüklenen kadınları yakaladı. Emniyette sorgulanan A.Ç., kayınpederi Ekrem Ç.'nin de hurda deposu olarak kullandığı işyerinde R.Ç.'ye fuhuş yaptırdığını söyledi. Genç kadının ifadesi üzerine Ekrem Ç. ile fuhuş için müşteri bekleyen R.Ç. de ekiplerce gözaltına alındı.

21 Ekim 2015'te fuhuşa aracılık etmek ve yer temininden tutuklanan Mehmet Ç.'nin, eşi A.Ç.'nin şikayetçi olmaması üzerine 3 ay sonra tahliye edilip tutuksuz yargılandığı belirlendi. Hamileliği sırasında bile fuhuşa zorlandığını söyleyen A.Ç., "Ben hamileyken fuhuş yapmak istemedim. Ama o beni dinlemedi. Ben fuhuş yapmak istemeyince beni dövdü şiddet uyguladı. En son bana fuhuş yaptırdığı için de tutuklandı. O cezaevine girdi ben de sığınma evine girdim. Bir süre sonra doğum yaptım. Ancak bebeğim bir hafta boyunca yoğun bakımda kaldı. Doktor hamileyken çok fazla cinsel ilişkiye girdiğim için bebeğin gelişmediğini söyledi. Eşim 3 ay cezaevinde kaldıktan sonra bana sığınma evindeyken haber yolladı. Bana bir daha fuhuş yaptırmayacağını kendisinin çalışacağını kağıt toplayacağını çocuklara bakacağını söyledi. Ben de buna inanıp çocuklarım babasız büyümesin diye şikayetimden vazgeçtim" dedi.

Uyuşturucu madde bağımlısı Yakup Ç.'nin yurtta kalan 15 yaşındaki Y.K.B.'ye de madde kullandırıp, fuhuş yaptırdığını anlatan A. Ç., "Kayınbiraderim Yakup ile küçük kız eroin ve içki içiyorlardı. Ve bunların yanında benim küçük çocuğum da vardı. Kıza da eroin, kokain karşılığında fuhuş yaptırıyorlardı. Bu kız varken bana fuhuş yaptırmadılar. Bir süre sonra kız uyuşturucu operasyonunda yakalanınca ona fuhuş yaptıramaz oldular. Bunun üzerine eşim bana fuhuş yaptırmak istedi. Ben kendisine daha yeni doğum yaptım yaram iyileşmedi dedim ama beni döverek fuhuş yaptırdı. Bana lohusa dönemimde yaram iyileşmeden fuhuş yaptırdı. Bana eşim 'fuhuş yap araba alalım ev alalım' diyordu kendisi çalışmıyor fuhuş paralarını alıp eroin içiyordu. Yakup da hem bana hem de sevgilisi kız çocuğuna müşteri buluyordu. Kayınpederim ise yanındaki kadına fuhuş yaptırıyordu" dediği öğrenildi.

Fuhuş batağına sürüklenen kadınlar ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, Ekrem Ç. ile oğulları Mehmet ile Yakup adliyeye sevk edildi.

Çok Okunanlar

Muharrem İnce başkan yardımcılarını açıkladı

Sedat Peker'den Bahçeli açıklaması

Meral Akşener'den Tansu Çiller açıklaması

Sigaraya en az yüzde 50 zam geliyor

YSK genelgeyi gönderdi... O zarflar da geçerli sayılacak!

İlgili Haberler

3.Sayfa

Hayvan katilleri...Bu nasıl bir canilik?

3.Sayfa

Antalya'da feci kaza: Hepsi yaşamını yitirdi

3.Sayfa

Konya'da otomobil tıra çarptı: 2 ölü, 5 yaralı

3.Sayfa

Şarjda bırakılan batarya yangına neden oldu

3.Sayfa

Doğumdan 7 saat sonra yaşamını yitirdi

3.Sayfa

Anne ve oğlunun ölümüne neden olan sürücü tutuklandı

3.Sayfa

Bir esnaf borcundan dolayı intihar etti

3.Sayfa

Üzerine ağaç devrilen çocuk hayatını kaybetti

3.Sayfa

Alanya'da Alman şarkıcı cinayetten tutuklandı

3.Sayfa

İstanbul'daki iplik fabrikasında yangın çıktı

3.Sayfa

İzmir'de trafik kazası: 1 ölü

3.Sayfa

Kastamonu'da traktör devrildi: 1 ölü