İzleyenler bu anları gülümseyerek izledi. Program sunucu Dural, Rumeli TV'de uzun süredir canlı yayın yapmasına rağmen ilk bir kez bir canlı yayın kazası yaşadıklarını söyledi. Orgun sehpadan düşmesine rağmen müzisyen Muhammed Doğan'ın yerde çaldığını görünce müdahale etmediğini kaydeden Dural, 'Bir anda org sehpasından düştü, konuklarımız müdahale etmek istedi ancak ben piyanist Kırklarelili Muhammet'in yerden müziğe eşlik ettiğini görünce müdahaleye izin vermedim. Komik bir durum olduğu için hem gülüp hem de oynamaya devam ettik. Yönetmenimiz de kamera açısını soliste çevirdi, reklam arası olayı düzelttik ama çok da güldük' dedi.

Orgun sephadan düşmesiyle yaşanan canlı yayın kazası paylaşıldığı sosyal paylaşım sitelerinde çok kişi tarafından izlendi.

", "author": { "@type": "Person", "name": "www.abcgazetesi.com" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "www.abcgazetesi.com", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/cdn-photo/16396/imgs/190420181810218089950.png", "width": 152, "height": 55 } } }

unnamed-010.gif

darbeicindedarbegif.gif

Düşen orgunu yerde çalmaya devam etti

UYDU üzerinden yayın yapan Rumeli TV'de, Trakya oyun havalarının çalındığı canlı yayın sırasında stüdyodaki müzisyenlerden piyanist Muhammet Doğan'ın çaldığı org konulduğu sehpadan yere düştü. Yerde de türküyü çalmaya devam eden Doğan çabaları izleyicileri güldürdü.

Uydu üzerinden çoğunlukla Trakya ve Balkanlara yönelik programlar yapan Rumeli TV'de Recep Dural tarafından hazırlanan 'Trakya Havası' canlı yayın kazasıyla izleyicileri güldürdü. Balkan türkülerinin seslendirildiği eğlence programının canlı yayını sırasında solist Murat Kaya 'Babuba' türküsünü söylerken, stüdyodaki müzisyenlerden piyanist Muhammet Doğan'ın çaldığı org konulduğu sehpadan yere düştü.

Stüdyoda kısa süreli şaşkınlık yaşanırken, türkünün kesilmemesi için Doğan, yerde de orgunu çalmaya devam etti. Şarkı boyunca kimsenin müdahale etmediği salonda sunucu Recep Dural'da programı bölmeden devam etti. Türkünün ardından reklam arasında org yeniden sehpasına konularak program devam ettirildi.

 

İzleyenler bu anları gülümseyerek izledi. Program sunucu Dural, Rumeli TV'de uzun süredir canlı yayın yapmasına rağmen ilk bir kez bir canlı yayın kazası yaşadıklarını söyledi. Orgun sehpadan düşmesine rağmen müzisyen Muhammed Doğan'ın yerde çaldığını görünce müdahale etmediğini kaydeden Dural, "Bir anda org sehpasından düştü, konuklarımız müdahale etmek istedi ancak ben piyanist Kırklarelili Muhammet'in yerden müziğe eşlik ettiğini görünce müdahaleye izin vermedim. Komik bir durum olduğu için hem gülüp hem de oynamaya devam ettik. Yönetmenimiz de kamera açısını soliste çevirdi, reklam arası olayı düzelttik ama çok da güldük" dedi.

Orgun sephadan düşmesiyle yaşanan canlı yayın kazası paylaşıldığı sosyal paylaşım sitelerinde çok kişi tarafından izlendi.

Çok Okunanlar

Anadolu Ajansı seçim sonuçlarını 4 gün önceden açıkladı

Seçime 3 gün kala Gezici'den son anket

Ahmet Hakan, İnce için oran verdi

Konda ilk kez anket sonuçlarını açıkladı: Erdoğan ilk turda...

AA'nın ardından Milliyet de seçim sonuçlarını açıkladı 

İlgili Haberler

Medya

AA'nın ardından Milliyet de seçim sonuçlarını açıkladı 

Medya

Tutuklu gazeteci Doğan'a Gazetecilikte Cesaret Ödülü

Medya

Gazeteci Ece Sevim Öztürk tutuklandı

Medya

Gazeteci Çiğdem Toker'in davası ertelendi

Medya

Twitter'a yeni özellik

Medya

Gazeteci Ece Sevim Öztürk'ün gözaltı süresi uzatıldı

Medya

TELE1 Kanalı'na "Basın Özgürlüğü Ödülü!"

Medya

Gözaltına alınan gazeteci Berzan Güneş tutuklandı

Medya

Hürriyet Okur Temsilcisi Bildirici'den Selvi'ye 'anket' eleştirisi

Medya

Vefat eden Erdoğan Demirören son yolcuğuna uğurlanıyor

Medya

Ahmet Hakan: Arapça da dünya dilidir Muharrem Bey

Medya

Zaman gazetesi davasında karar