Çok Okunanlar

Küba ordusundan Venezuela'ya destek açıklaması

İKV Başkanı: Devletin piyasaya 100 milyar TL borcu var

'Soğan ve patates tüketimi düşecek'

Yıldırım istifa etmeden torpilini yaptı

Abdest alırken hayatının şokunu yaşadı!

Vahşet ortaya çıktı: Testere ile küçük parçalara ayırıp sobada yakmış

Kırıkkale'de kaybolan Feride Ercan'ın (55) katil zanlısı, sosyal medya üzerinden tanıştığı Hikmet Yalçınkaya (45) çıktı. Polise teslim olan Yalçınkaya, başına vurarak, öldürdüğü kadının cesedini testere ile parçalara ayırıp, sobada yaktığını itiraf etti.

Kırıkkale'de yalnız yaşayan Feride Ercan, ortadan kayboldu. Kendisinden haber alamayan yakınları, 25 Ocak günü polis merkezine giderek, 'kayıp' başvurusunda bulundu. Tüm aramalara rağmen polis ve jandarma, Feride Ercan'ı bulamadı. Yakınları da  ulusal bir televizyon kanalındaki programa katıldı. Ercan'ın yeğeni Emre Ercan, yayında halasının sosyal medya üzerinden tanıştığı Hikmet Yalçınkaya'dan şüphelendiklerini söyledi. Bildiklerini anlatması istenilen Hikmet Yalçınkaya, 6 Şubat günü programa katıldı. Canlı yayında Feride Ercan ile 2 kez telefonda konuştuğunu, ancak kendisiyle görüşmediğini iddia etti. Anlatımlarındaki çelişkiler üzerine polis Hikmet Yalçınkaya'yı takibe aldı. İlişkisi ortaya çıkınca eşi tarafından terk edilen 2 çocuk babası, bugün Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne giderek, cinayeti itiraf etti.

CESEDİ TESTEREYLE PARÇALAYIP, SOBADA YAKMIŞ

Polis tarafından jandarmaya teslim edilen şüpheli, burada verdiği ifadesinde sosyal medya üzerinden tanıştığı Feride Ercan'ı Ankara'ya çağırdığını, otomobilde tartıştıklarını bu sırada kadının başına vurduğunu anlattı. Yalçınkaya, Feride Ercan'ı daha sonra Karapürçekler Tatlar köyündeki evine götürdüğünü, öldüğünü anlayınca da cesedini testere ile parçalara ayırarak, 6 saat boyunca sobada yaktığını ifade etti.  Altındağ Jandarma Komutanlığı'ndaki işlemlerinin ardından, Ankara Adliyesi'ne sevk edilen Hikmet Yalçınkaya, 'nitelikli kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak, cezaevine konuldu.

İlgili Haberler

3.Sayfa

Abdest alırken hayatının şokunu yaşadı!

3.Sayfa

Polis müdüründen Emniyet binasında intihar girişimi: Ağır yaralandı

3.Sayfa

AVM'de bıçaklı kavga: 3 yaralı

3.Sayfa

Bu numaradan arayan olursa açmayın!

3.Sayfa

Gece kulübündeki silahlı kişiler polisi alarma geçirdi

3.Sayfa

95 bin TL'sini e-Devlet sorgulaması ile kurtardı

3.Sayfa

'Miray bebeğe' öz annesinden çamaşır sulu işkence

3.Sayfa

Sevgililer Günü romantizmi faciaya dönüyordu

3.Sayfa

20'ye yakın araç birbirine girdi: Çok sayıda yaralı var

3.Sayfa

Bir ‘Mavi Balina' kurbanı daha!

3.Sayfa

Engelli kızına 6 yıl tecavüz etti, bebeklerini öldürdü!

3.Sayfa

Gece kulübü önünde silahlı kavga: 1 ölü