Çok Okunanlar

'Hanımefendi danışmanı'ndan Atatürk düşmanına: 'Yanındayız kardeşim'

Suudi Arabistan'dan Türkiye'ye boykot çağrısı

Diyanet'in skandalları bitmiyor! Atatürk'e ağır gönderme

'İstanbul'un AKP adayı artık belli'

Mansur Yavaş, adaylığına ilişkin 'doğru haberi' paylaştı

AKP'nin torpille işe soktuğu kadından şok iddialar

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde bir süre öncesine kadar çalıştığı Haluk Alıcık huzurevindeki işinden çıkartılan evli ve iki çocuk annesi F.S,kurumun kadın olan Müdür vekili H.D hakkında şok iddialarda bulundu.

NazilliPost adlı yerel gazetenin haberine göre, F.S Mobbing uyguladığı ileri sürülen Müdür vekilinin, güvenliğe bıraktığı cep telefonunda bulunan iç çamaşırlarıyla çekilmiş resimleri önce telefon rehberindeki arkadaşlarına mesaj olarak yolladığını daha sonra da kopyalayarak AKP ilçe başkanı İmran Acar ve taşeron firma müdürüne göstererek işten çıkartıldığını iddia etti.

Olayın ailesi tarafından duyulmasından korkan F.S arkadaşlarının ikna etmesiyle bir avukatla görüştükten sonra cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu.

“HUZUREVİNDEKİ USULSÜZLÜKLERİ ŞİKAYET EDİNCE ÜZERİME GELDİLER'
Dört yıl önce AKP Mahalle başkanlığı yaptığı dönemlerde parti kanalıyla girdiği Haluk Alıcık huzurevinde yaşananları anlatan F.S’nin iddiaları şok etkisi yarattı.

2014 yılında  'usulsüzlük,kurumda siyaset yapmak ve huzurevi sakinlerine kötü muamele 'yapıldığı iddialarıyla huzurevi sakinlerinden de imza toplayarak yetkililerden H.D,E.A ve K.A’ hakkında Cumhurbaşkanı,Başbakan ve Sosyal politikalar ve aile bakanlığına şikayet dilekçesi verdiğini açıklayan F.S hep tehdit altında olduklarını iddia etti.

14’ü özel toplam 56 yaşlının kaldığı Huzurevinde işten çıkartılan F.S ile birlikte toplam 7 personel cumhuriyet savcılığına giderek Müdür vekili H.D hakkında şikayetçi oldu.

“CEP TELEFONUMDAN İÇ ÇAMAŞIRLIYLA ÇEKİLDİĞİM RESİMLERİMİ ALDI'
Dönüşümlü olarak görev yapan kurum müdürlerinin keyfi uygulamalar yaptığını açıklayan F.S Müdür vekili H.D’nin Mobbing uygulayarak kurumda cep telefonu kullanımına yasak getirdiğini ileri sürdü.

Personelin mesai saatinin başlamasıyla birlikte cep telefonlarını güveliğe bıraktırılmaya zorlandığını açıklayan F.S, telefonunun Müdür vekili H.D tarafından karıştırıldığını ve özel resimlerinin alındığını iddia etti.

Huzurevi sakinlerinden bazı yaşlıların ve güvenlik görevlisinin,kendisine ait cep telefonunun H.D tarafından alınarak içersindeki resimlerin bilgisayara aktarıldığını söylemesinin ardından bir süre sonra olayın ortaya çıktığını anlatan F.S “Telefonumda bulunan iç çamaşırlarıyla çekilmiş olduğum resimler rehberimde kayıtlı bazı arkadaşlarıma gönderilmiş Ben bunu ispatladım.Ben bu durumu o zaman bilmiyordum sonradan beni, işten çıkarmak için kullandılar. Bu resimleri kullanacağım diyerek tehdit etti  imza attırdı  ve beni işten çıkarttı' dedi.

“İLÇE BAŞKANINA SÖYLEDİM,YENİ İŞ VAADİ VERDİ,MAHKEMEYLE UĞRAŞMA DEDİ'
İşten çıkartılmasıyla birlikte konuyu bağlı bulunduğu taşeron firma müdürü ile AKP İlçe başkanı İmran Acar’a anlattığını ifade eden F.S onların da kendisine ;' Seni zaten işe yerleştireceğiz,ellerinde resimlerin var , mahkemelerle uğraşma sakın diyerek tembih ettiler' dedi.

“KORKUDAN SAVCILIĞA VEREMEDİM'
Evli olduğu için başına gelen bu olayın ortaya çıkmasından korktuğunu anlatan F.S ailesinin durumu öğrenmesinden korktuğu için önce savcılığa vermediğini açıkladı.F.S daha sonra kendisiyle birlikte işten çıkartılan 6 personelin ikna etmesiyle birlikte konuyu bir avukata anlattığını ve sonrasında savcılığa şikayette bulunduğunu açıkladı.

“ÜÇ TANE BİKİNİLİ RESİM GÖSTERDİ'
Bir süre önce huzurevinden ayrılan sakinlerden 74 yaşındaki Nurten Üstünok ise Müdür vekili H.D’nin kendisine, F.S’ye ait iç çamaşırlarıyla birlikte çekildiği üç kare resmi gösterdiğini iddia etti.Üstünok savcılığa giderek F.S’ye şahitlik yaptı.

 

İlgili Haberler

Güncel

FETÖ'nün 'askeri mahrem yapılanmasına' operasyon: 8 gözaltı

Güncel

Uçağın düşme nedeni belli oldu

Güncel

Suriye'de suikast düzenleyen IŞİD'li Trabzon'da yakalandı

Güncel

FETÖ'den tutuklu eski Yargıtay üyesi 'yine' tahliye edildi

Güncel

Türkiye, dünyada en fazla mayın bulunduran 3. ülke

Güncel

FETÖ ile suçlanan Arda Turan ve Okan Buruk için karar verildi

Güncel

Yasin Börü davasında önemli gelişme

Güncel

Emniyet Genel Müdürü: TOMA sayısını yüzde 77 artırdık

Güncel

KPSS davasında 8 sanığa hapis cezası

Güncel

İstanbul Havalimanı'nın film çekim tarifesi belli oldu

Güncel

AKP iktidarı dönemimde kadın cinayetlerinde yüzde 392 artış yaşandı!

Güncel

Maden ocağında göçük: Bir işçi yaşamını yitirdi