darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

'Piyasalara saldırının en büyüğü geliyor'

Abdulkadir Selvi'den Brunson iddiası

Erdoğan'ı istifaya davet etti

'CHP'de uzlaşı sağlandı, kurultay talebi ertelendi'

Canlı yayında ilginç 'dolar' kavgası: Ben sizinle aynı gemide değilim

Denizli'de AKP'liler ile CHP'liler arasında 'siyah çelenk' gerilimi

Denizli'de Kemal Kılıçdaroğlu'nun çocuk istismarcısı Ensar Vakfı'na sahip çıkan Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerini bahane eden bir grup AKP'li CHP İl Başkanlığı önüne üzerinde 'edep yahu' yazan bir siyah çelenk bırakmak istedi. 

BELEDİYE BAŞKANI DA KATILDI

Denizli'de aralarında AKP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AKP İl Başkanı Necip Filiz ile Kent Konseyi Kadın Meclisi, Memur- Sen Kadın Kolları, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve AKP İl Kadın Kolları ve AKP ilçe belediye başkanlarının da yer aldığı bir grup, Delikliçınar Meydanı'nda yaptığı eylemde Kılıçdaroğlu'nun Ramazanoğlu'na yönelik sözleri eleştirildi. 

Eyleme katılanlar 'Edep Yahu', 'Kılıçdaroğlu, bütün kadınlardan özür dile. Seni doğuran da kadın', 'Anneye saygı, kadına saygı', 'Genel Müdür istifa' yazılı pankartlar taşıdı.

SİYAH ÇELENK GERGİNLİĞİ

Eylemin ardından AKP'liler, üzerinde 'Edep Yahu' yazan siyah çelengi Çaybaşı Caddesi'nde bulunan CHP İl Başkanlığı önüne bırakmak için yürüyüşe geçti. Denizli polisi, CHP İl Başkanlığı önünde üç ayrı barikat kurdu. Polis, AKP'lilerin geçişine izin vermedi. AKP'nin İl Başkanlığı önüne çelenk koyacağını öğrenen CHP'liler de parti önünde toplandı.

Denizli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, AKP İl Başkanı Necip Filiz ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'la yaptığı görüşmede, temsilci olarak dört kadının geçmesine izin verdi.

Parti binası önünde toplanan yüzlerce CHP'li ise 'Türkiye laiktir, laik kalacak', 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz', 'İşbirlikçiler, tecavüzcüler, geldikleri gibi gidecekler' şeklinde sloganlar atarak duruma tepki gösterdi.

Denizli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, AKP'lileri makul, CHP'lileri provokatör ilan etti. İşte o skandal sözler; 

"KARAMAN'DA 45 ÇOCUK TECAVÜZE UĞRADIĞINDA NERDEYDİN?"

Çelenk gerginliğinin ardından İl Başkanlığı önünde açıklama yapan CHP İl BaşkanıTeoman Sancar, "Ensar Vakfı'nda yaşanan tecavüz olayının ardından AKP hükümeti ve Denizli'deki temsilcileri, her zamanki gibi sessizliği tercih etmiş, üzüntülerini daha dile getirmemişlerdir. Gündem saptırmaya gelince aynı sorumsuzluğu sürdürmeye devam etmekteler. Gaflet ve delalet içerisinde partimizin önüne siyah çelenk koymakla suç bastırmaya çalışmaktadırlar.Karaman'da 45 çocuk tecavüze uğradığında neredeydin İl Başkanı? 45 çocuk için nerede bağırdın? Nereye çelenk bıraktın o gün, kimi protesto ettin, kimi suçladın? O masum çocukların hakkını nerelerde aradın? Önce bunu bir millete açıkla. Sizin bugün vefat eden milletvekilimiz Kazım Arslan'ın ağabeyinin cenazesine bile zerre kadar saygınızın olmadığı tam cenaze saatinde yaptığınız sözde protestonuzdan bellidir" diye konuştu.

İlgili Haberler

Güncel

Adıyaman'da PKK'lılar mermer şantiyesini ateşe verdi

Güncel

AB'den serbest bırakılan Yunan askerlere ilişkin açıklama

Güncel

Yiğit Bulut: Türk - Rus İmparatorluğu tezinden asla vazgeçmedim

Güncel

Tıp uzmanı, bahçesinde yaşadığı hastanenin bankında ölü bulundu

Güncel

Sulama kanalına düşen çoban boğuldu

Güncel

Maltepe'de silahlı soygun

Güncel

'Türkiye yıl sonunda NATO'dan çıkabilir'

Güncel

FSM'de trafik kazası: 1 ölü

Güncel

ABD'den Türkiye'ye yeni yaptırım sinyali!

Güncel

Kur artışı elektrik üretimini de vurdu

Güncel

Bursa'da yolcu otobüsü devrildi: 1 ölü 38 yaralı

Güncel

Cumhurbaşkanlığı sistemine geçti Atatürk'ü kaldırdı