Çok Okunanlar

Erdoğan'dan tehdit: Burası Paris mi? Bedelini ağır ödersiniz

Röportaj | CHP Eski İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat: İstanbul'da seçimi kazanmanın yolu...

Portakal'dan Erdoğan'a 'edepsiz' yanıtı

Deniz Baykal'dan CHP'ye 'cesaret' çağrısı

Zafer Algöz, mücevherlerin sahibini buldu

Erdoğan'ın şoföründen Meclis'te CHP'lilere ağza alınmayacak ifadeler

Erdoğan’ın şoförlüğünü yaparken aday gösterilen İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, parlamentoda düzenlediği basın toplantısında kameralar önünde CHP’lilere ağza alınmayacak küfür ve hakaretler yağdırdı. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay’ı Rus Büyükelçi Anrey Karlov’a suikast düzenleyen polise benzeten Çamlı, CHP’lilere yönelik olarak “kuduz köpek gibi...', “Hain kılıklı', “alçaklık', “p.ştluk' ifadelerini kullandı.

BirGün Gazetesi'nin aktardığı habere göre Çamlı’nın TBMM’de düzenlediği basın toplantısında kullandığı saldırgan ifadeleri özetle şöyle:
>> Bu milletin hakimiyetini hiçe sayanları biz de hiçe sayarız. Anladıkları dilden onlarla konuşuruz. Birilerinin kalkıp kuduz bir köpek gibi arkadaşımızın bacağını ısırmasını, bunu nasıl tarif edeceğiz ya.

EREN ERDEM'E SUÇLAMA
>> (Eren Erdem’e yönelik) İran’cı mıdır, CİA’cı mıdır... Bütün konuşmaları hal ve hareketleri provokasyon kokan bir milletvekili gidiyor bizim Trabzon milletvekili arkadaşımızın ayağını ısırıyor.

>> Bir tane hain kılıklı, soy meselesidir. Nesebi soydan bahsetmiyorum. Fikri bir soydan bahsediyorum. Fikri soya ne kadar siz adamı kravatlı görseniz de içindeki o yüreğindeki, beynindeki o alçaklık, o puştluk soya çekiyor. Ve görüyorsun ve sinsi sinsi gidiyor. Orada hiç bir şeye müdahale etmeyen Ankara milletvekilimiz beklemediği görmediği, sinsice gidip yandan.
ALTAY'A HAKARET
>> Engin Altay. Kravatlı, normal bir şey zannediyorsunuz. CHP Grup Başkanvekili bu adam. Kocaeli milletvekili Akif Yılmaz kardeşimizi arkadan aynı Rus büyükelçisini vuran Fetöcü, CİA köpeği var ya. O Fetöcü, CİA köpeğinin Rus elçisinin arkasından vurması gibi o da aynı onun gibi arkadan saldırıyor.
>> Bu tarihi mücadeleyi sonuna kadar götüreceğiz. TBMM bombalanmış, beyaz adamın (ABD’yi kastediyor) köpekleri TBMM’yi bombaladılar. 80 milyon vatan evladını katletseler asla geçit vermeyeceğiz, buradan ilan ediyorum.
YÜZ YILDIR ÇEKİLEN ÇİLE
>> Yeter artık, yüz yıldır çekilen çileler yeter. Siyonizm güdümlü emperyalist düşmanlardan ve bir de onların içerideki işbirlikçilerinden çektiğimiz yeter. Milletle savaşı bırakın artık.
>> CHP bildiğimiz CHP işte. Kaptan Ahmet’in oğlu, Kasımpaşa’dan çıkmış, milletten aldğı güçle Beştepe ye gelmiş, ona diktatör diyorlar.
>> (İsmet İnönü’ye yönelik) ....Milli şefle führer mesajlaşıyorlar, sevişiyorlar, canım cicim muhebbetleri. O zaman führer gibi bıyık bırakmış. Bu ülkede ne kadar kötülük varsa anası da babası da CHP’dir.

İlgili Haberler

Politika

ABD'li yetkiliden Türkiye'ye Kıbrıs tehdidi: ABD işin içindeyken...

Politika

CHP'li Tekin: Erdoğan'ı ayakta kandırmışlar

Politika

Kılıçdaroğlu'dan Erdoğan'a Cemal Kaşıkçı sorusu!

Politika

Erdoğan tehditlerini bugün de sürdürdü: Gereğini de yaparız!

Politika

Deniz Baykal hakkında fezleke

Politika

AKP iki büyükşehirde aday değiştirmeyi planlıyor

Politika

CHP'li başkanın evine saldırı!

Politika

AKP'li Savcı Sayan: Bütün okullarda zorunlu Kürtçe dersi olsun

Politika

İnce'den, İstanbul adaylığı konusunda açıklama

Politika

'Türkiye'nin Suriye'deki Kürtlere yönelik operasyon açıklamaları ABD'de endişelere yol açıyor'

Politika

AB'den Türkiye'ye 'Suriye' çağrısı

Politika

TBMM'de dövizler açıldı, bakan istifaya davet edildi!