İşte Emre Mor’un alacağı ücret…

İşte Emre Mor’un alacağı ücret…

Galatasaray-Emre Mor transferi menajerlik şirketinin devreye girmesiyle bir anda krize dönüşmüştü. Ancak Sarı-Kırmızılı yönetim sorunu çözdü, şirket aradan çekildi. Artık genç yıldızın, Aslan ile arasındaki pürüzleri gidererek imza atması an meselesi.

Milli oyuncunun menajerlik şirketi WBD Capital, bu süreçte devre dışı bırakılmış ve olay yargıya taşınmıştı.

Sarı-Kırmızılı yönetim uzun süren görüşmeler sonucunda menajerlik şirketi ile olan buzları çözdü.Bu gelişmenin ardından da transferin önündeki engel kalktı. Şu anda görüşmelerdeki tek sıkıntı 22 yaşındaki futbolcu ile Galatasaray arasında kalan ufak pürüzler.

Bu sorunlar da çözüldükten sonra Emre, Sarı-Kırmızılılar ile resmi sözleşmeyi imzalayacak.

Emre’nin alacağı ücret

G.Saray’ın, Celto Vigo’dan bonservis bedeli olmadan kadrosuna katmaya hazırlandığı Emre Mor’la yaptığı pazarlıkların detayları da ortaya çıktı.

İspanyol ekibinde yılda 1 milyon Euro kazanan 21 yaşındaki futbolcunun sarı-kırmızılılarla ilk görüşmesinde kapıyı 3 milyon Euro’dan açtığı ancak olumsuz yanıt alınca geri adım atmak zorunda kaldığı öğrenildi.

Yöneticilerin Mor’a, “Bu takımın kaptanı Selçuk İnan 4 milyon TL alıyor.

Bu parayı vermemiz söz konusu değil. Daha yaşın çok genç olmasına rağmen Galatasaray senin için son fırsat olabilir. Bize göre paradan önce kendini yeniden ispatlamayı önemse” diyerek rest çektiği öğrenildi.

Emre’nin bunun üzerine 4 milyon TL’nin karşılığı olan 625 bin Euro’yu kabul ettiği belirtildi.

 

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR