darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Erdoğan: Ak Parti, Atatürk'ün başlattığı mücadelenin temsilcisidir

'Kılıçdaroğlu hastalığı' yeniden nüksetti'

Candaş Tolga Işık'ın iddiasını Emniyet yalanladı: Haber yalan mı?

Yemen'de 40 çocuğu öldüren bombanın hangi ülkeden geldiği ortaya çıktı

Genel müdürden Garanti Bankası çalışanlarına 'ekonomi' maili: Sır saklama yükümlülüklerimiz...

Çuvalcı ABD'li general ile AKP'li başkan neden görüştü?

ABC Gazetesi
Audi marka makam aracı olmadığı için ettiği sitemle Türkiye'nin gündemine gelen AKP'li Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in Avrasya Feribotu eyleminin lideri Muhammet Emin Tokcan'ın kardeşi Ali Tokcan ile girdiği polemik giderek büyüyor. Daha önce Keleş'in yardımcısı Ali Güney'in FETÖ'cü olduğunu iddia eden Ali Tokcan, bu kez de Keleş'in FETÖ ile ilişkili olduğunu idda etti ve AKP'li Başkan'ın ABD ziyareti sırasında yaptığı görüşmeleri gündeme getirdi.

Düzce Belediyesi'nde mafyatik FETÖ kavgası

7 Haziran seçimlerinde AKP'den adaylık başvurusu yapan ancak eksik belgeler olduğu gerekçesi ile başvurusu kabul edilmeyen Avrasya Feribotu ve Swissotel baskını eylemlerinin bir numaralı faili Muhammet Emin Tokcan'ın kardeşi Ali Tokcan, geçtiğimiz günlerde Düzce Belediyesi'ndeki FETÖ'cü yapı hakkında bazı iddialarda bulunmuştu. Tokcan'ın bu iddialarına yanıt veren AKP'li Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ise, 'Hesabını verecekler' dediği Ali Tokcan ve ailesine gözdağı vermiş ve FETÖ'cü olduğu iddia edilen yardımcısı Ali Güney'i 'yedirmeyeceğini' açıklamıştı.

Bu restlemenin ardındn Tokcan ailesinin evleri ve işyerleri polis tarafından basılmış ve Ali Tokcan'ın kardeşi gözaltına alınmıştı.

TOKCAN'DAN KELEŞ'İ ZORA SOKACAK İDDİA

Sosyal medya hesabından yeni açıklamalarda bulunan Ali Tokcan, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in ABD ziyareti sırasında Fethullah Gülen'e 2011 yılında 'Barış Ödülü' veren ve 2003 yılında Süleymaniye'de Türk askerinin başına çuval geçirilmesi olayının sorumlularından ABD'li emekli asker Michael Barbero ile birlikteki fotoğraflarını paylaştı ve çeşitli iddiaları gündeme getirerek cevap vermesi için Keleş'e çağrıda bulundu.

Tokcan'ın paylaşımı şöyle:

tokcan.jpg

HESAP VER KELEŞ 
Aşağıda birinci fotoğrafta en sağdaki kişi Allen Collinsworth. East & west institute adlı düşünce kuruluşunun mütevelli heyetinde olab bu kişiyle darbeden iki ay önce Amerikada neler görüştün neyin pazarlığını yaptın,
East & west instituteyi yakından inceleyelim şimdi, dünyada sorunlu coğrafyalarda çözüm önerileri üreten CIA' nın gölge kuruluşu olarak çalışan bu örgütün şok olacağınız bi icraatını açıklayacağım, sıkı durun şimdi. 
Rockefellerların kurucusu olduğu bu örgüt 2011 yılı barış ödülünü durduk yerde Fethullah Gülen'e vermiştir ve Amerikadaki hamiliğini üstlenmiştir ve çok büyük ihtimal 15 temmuz darbesinin fikir babaları ve teşvik edicileridir.

Gelelim ikinci fotoya; burada Keleşle gayet samimi poz veren kişi Amerikan ordusundan General Michael Barbero'dur kendisi ırak işgalinin başındaki ( aynı zamanda türk askerinin başına çuval geçiren )General Petrausun yardımcısı olarak işgalde görev almıştır Petraus şu anda CIA genel koordinatörlük görevini yürütmektedir, Barbero darbeden iki ay önce basına verdiği mülakatta Nato ve ABD'nin Türkiyeye karşı tavrını sertleştirmesi gerektiğini söyleyerek darbenin ilk işaret fişeğini veren kişidir, ve ilerde ortaya çıkacaktır mutlaka türkiyenin işgalini de organize etmesi düşünülen kişi bu adamdır.

Şimdi soruyorum darbeden iki ay önce, Amerikaya giderek bu adamlarla ne görüştün sana neler vaad ettiler, Seyahate çıkarken beraberindeki heyeti önden göndererek son dakka pasaportunu kaybettiğini iddia ederek bir gün gecikmeli gittin mi, o bir günde istanbulda eski başkonsolosla görüştün mü? Evet keleş efendi çık şimdi bunların izahatını ver bakalım bu CİA ajanlarıyla ne işin var senin. Her zaman yaptığın gibi pişkin pişkin gülerek yaw ne var bunda resepsiyona davet edildim ben de gittim facebookada koydum zaten deme, kimse yemez bunları bu darbe planlayıcılarıyla herkes oturup kalkamaz herkezi toplantılarına davet etmezler bunlar, bu bilgi ve belgeleri Ankarada tüm yetkili mercilere iletiyorum ve hakkında suç duyurusunda bulunuyorum haberin olsun. (Herkes paylaşsın ki bu adamın gerçek yüzünü herkes görsün)

AKP'DEN ADAYLIK BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞTU

Çeçen-Rus savaşı sırasında Çeçenistan'da destek için yanındaki arkadaşları ile birlikte Avrasya Feribotunu kaçıran, tahliye olduktan sonra da bu kez İstanbul'da Swissotel baskınını gerçekleştiren ekibin başında yer alan Muhammet Emin Tokcan, 7 Haziran seçimlerinde AKP'den milletvekili olmak için başvuruda bulunmuştu.AKP’den aday adayı olmak isteyen Muhammet Emin Tokcan’ın başvuru dosyasını bizzat teslim etmediği için başvurusunun geçerli olmadığı AKP İl Başkanlığı tarafından açıklanmıştı.

AKP'den milletvekili adayı olmak isteyen Muhammet Emin Tokcan’ın adaylık başvuru dosyasını Ali Tokcan teslim etti fakat Tokcan teslim makbuzunu almadı. Tokcan’ın başvuruda çıkan eksik evraklarını ertesi gün tamamlayacağını söyleyerek ayrıldığı açıklanmış,Muhammet Emin Tokcan’ın başvurusunun bizzat parti binasına gelerek teslim etmediği için geçerli kabul edilmemişti.

 AKP İl Başkanlığı ise yaptığı yazılı açıklamada şunları ifade etmişti: "7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan ve ülkemiz için çok önemli bir sürecin başlangıcı olacak olan 7 Haziran Milletvekilliği seçimleri aday adaylığı başvuru süreci 20 Şubat 2015 Cuma günü saat 19.00’da sona ermiştir. Saat 18.00’da Muhammet Emin Tokcan isimli aday adayı başvurusunu Ak Parti İl Teşkilatı sekretaryamıza gelmiştir. Ancak şahsın kendisinin bizzat gelip aday adaylığı başvurusunu yapmamasından dolayı 'Alındı Belgesi’ verilmemiştir. Başvuru saatimiz 20 Şubat 2015 saat 19.00’da tamamlandığından böyle bir aday adaylık başvurusu yoktur. Başka bir şahsın dosyayı getirmesi, 'Alındı Belgesi’nin verilmemesi sebebiyle şahsın aday adalığı söz konusu değildir ve Ak Parti ile hiçbir alakası yoktur.'

abcgazetesi.com

İlgili Haberler

Güncel

Askeri bölgede yangın paniği

Güncel

Şenyaşar ailesinden AKP'li Yıldız'ın MKYK'ya seçilmesine tepki

Güncel

Antalya'da iş cinayeti: Akıma kapılan işçi öldü

Güncel

AVM güvenliği direnişteki market işçilerine saldırdı, bir işçi yaralandı

Güncel

Bedelli askerlik için başvuru sayısı açıklandı

Güncel

FT'den Brunson ve Halkbank krizine ilişkin çarpıcı iddia: Anlaşmayı Erdoğan'ın daha fazla imtiyaz talebi bozdu

Güncel

'Yanaktan makas alma' sanığına hapis yolu

Güncel

İBB'ye göre İstanbul böyle 'huzur kenti' olmuş: Grev olmuyor artık

Güncel

Belediye 'Amerikan firmalarına ruhsat yok' dedi, Burger King'den 'Biz Amerikalı değiliz' açıklaması geldi

Güncel

AKP Kongresine katılan Bülent Arınç sitem etti: Bir karede bile yer almadık

Güncel

Nehirde kaybolan Batuhan'ın cansız bedeni bulundu

Güncel

AKP Kongresine ABD'den katılım!