darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

Katar'dan gelen yardımın karşılığı ortaya çıktı

Emeklilere maaş şoku!

‘IMF'ye gidin, Berat Albayrak'ın işine son verin'

'Setlerde bakire arayan erkek oyuncu var'

Hem cinsiyetçi hem saçmalama uzmanı: Yandaş yazardan skandal yazı

Havuz medyasının figüranı Davutoğlu'na 'ayar' verdi: Mafya usulü iş yapıyor!

Cemil Barlas, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu sert bir dille eleştirerek "mafya usulü sosyal medya organizasyonu akademisyen bir genel başkana hiç yakışmıyor.. bu çok kötü geri döner.." dedi.

Davutoğlu yanlısı Aktrollerin moderatörlüğünü yapan Yeni Şafak yazarı Taha Ün ile Havuz kalemşorlarının kavgası şiddetleniyor.

Havuz kalemşorlarından Cemil Barlas hem Davutoğlu hem de isim vermeden Taha Ün için çok sert ifadelerin yer aldığı bir tweet attı.

Erdoğan yanlısı A Haber'de yaptığı programlarla bilinen yandaş yazar Cemil Barlas, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu sert bir dille eleştirerek "mafya usulü sosyal medya organizasyonu akademisyen bir genel başkana hiç yakışmıyor.. bu çok kötü geri döner.." dedi.

Nasuhi Güngör'ün "AK Parti artık Davutoğlu ile yoluna devam edemez" şeklindeki sözlerinin ardından yandaş medyada başlayan "Davutoğlu-Erdoğan" kavgası devam ediyor.

Bazı yandaşlar Davutoğlu'nu sert bir dille eleştirip Binali Yıldırım'ın reklamını yapmaya başlarken, bazıları ise Davutoğlu'na sahip çıkıyor.

Nasuhi Güngör'ün Stardan kovulmasına neden olan sözlerinin ardından, Davutoğlu yanlısı olarak bilinen ünlü Aktroll Taha Ün, Nasuhi Güngör'ü ve Davutoğlu karşıtı bazı yandaş isimleri sert bir dille eleştirmişti.

Binali Yıldırım'ı destekleyen ekip içinde yer alan ve A Haber'de yaptığı programlarla bilinen Cemil Barlas ise, Taha Ün ve ekibine sert tepki gösterrek Davutoğlu'nu hedef aldı ve "mafya usulü sosyal medya organizasyonu akademisyen bir genel başkana hiç yakışmıyor.. bu çok kötü geri döner.." diye yazdı.

brs-003.jpg

Bir süredir Davutoğlu'na yönelik sert eleştirileriyle gündeme gelen Barlas, daha önce de "tr şu an yönetilmiyor, durum idare ediliyor.. köklü bir reform, mevcut siyasi yapı ile mümkün değil.. hadi basın yaygarayı fitneci diye.." mesajını paylaşmıştı.

İlgili Haberler

Politika

İyi Parti Genel İdare Kurulu üyesi istifa etti

Politika

HDP'nin kurucu üyesi istifa etti

Politika

Cemal Canpolat: İstanbul'u sahipsiz bırakmayacağız

Politika

Nahit Duru | Aynı gemi...

Politika

Dolardaki artış basını da vurdu: Aydınlık gazetesi ara verdi

Politika

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Türkiye güvenli liman olmaya devam edecek

Politika

AKP'liler arasında 'havlama' polemiği

Politika

Yıldırım'dan ABD Büyükelçiliği'ne saldırı açıklaması!

Politika

Bahçeli'den erken seçim açıklaması

Politika

''Kürtaj dede'' doların yükselişini böyle yorumladı: İçimizdeki hain Trump kafalılar...

Politika

Uğur Gürses, Hürriyet'ten neden ayrıldığını açıkladı

Politika

Şüphelilerin yakalanmasının ardından: ABD'den Türkiye'ye teşekkür