darbeicindedarbegif.gif

Çok Okunanlar

CNN manşetten duyurdu: Çin ABD'ye saldırmaya hazırlanıyor!

AKP'den yerel seçim hamlesi

Trump'tan flaş Türkiye açıklaması!

Hisarcıklıoğlu: İflas listeleri dolaştırılıyor

SDF-Şam görüşmelerine ilişkin Kürt yetkiliden ilginç açıklama!

Mekan sahibi, bira içen kadını demir sopayla dakilarca darp etti!

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan bir bara erkek arkadaşıyla birlikte giden D.O isimli kadın, mekan sahibi tarafından dakikalarca darp edildiğini, polisin ise saldırgan hakkında işlem yapmak yerine suç duyurusunda bulunmadıklarına yönelik kağıt imzalatmaya çalıştığını söyledi.Sokağa çıkarak yardım istediğini belirten kadın başka mekan sahiplerinden, “Daha fazla dayak yemeden git buradan'  karşılığını aldığını söyledi.

'DEMİR SOPALARLA DÖVDܒ
D.O.’nun anlatımına göre Bekar Sokak’ta bulunan U2 Irish isimli bir bara giden çift mekan sahibinin saldırısına uğradı. D.O’nun gözünde ve vücudunun diğer bölgelerinde morluklar oluşurken, erkek arkadaşının burnu kırıldı.

Diken’den Rıfat Doğan’ın haberine göre, barda iki İrlandalı’yla sohbet ederken mekan sahibinin gitmelerini istediğini aktaran D.O. şöyle devam etti: “Biz de'Biramız bitsin gideceğiz’ dedik. Sonra dışarı çıktı ve elinde metal bir sopayla gelerek bizi yere yatırarak dövmeye başladı. Burası benim daha önce de gittiğim bir yer. Hiç böyle bir şey olmamıştı. Aramızda hiçbir tartışma v.s yaşanmadı. Daha sonra ben dışarı çıktım ve sokaktakilere bağırdım; yardım edin diye. Mekan sahiplerinden biri 'Boşuna uğraşmayın bu adamı polise şikayet etmeye kalkarsanız bir daha dayak yersiniz’ dedi. Daha sonra ben polisi aradım. Polisler bizi karakola götürmedi. Tek başımıza hastaneye gitmemizi söylediler. Biz bunu kabul etmeyince de 'Suç duyurusunda bulunmuyoruz’ şeklinde bir kağıt imzalatmak istediler. Polislerden biri saldırgan hakında işlem yapılmayacağına ilişkin de imada bulundu.'

'POLİSLERİN GÖREV İHMALİ VAR’
İlerici Kadınlar Meclisi’nden avukat Yelda Koçak da polislerin hem mağdur kadını hem de mekan sahibini alıp karakola götürmesi gerekirken bunu yapmadığını belirtti.

Koçak şunları söyledi: “Polisler mağdur kadına şikayetçi olunmadığına dair evrak imzalatmaya çalışmış. Bu polislerin tamamen mekan sahibini koruyup kolladığını gösteriyor çünkü vücutta kırık varsa şikayet dahi aranmadan işlem yapılması gerekiyor. Böylesi bir şiddet olayında burun kırığı şeklinde yaralama da varken polislerin keyfi bir şekilde mekan sahibini karakola ifade almaya dahi götürmemesi açık görevi ihmal olduğu gibi şiddete ortak olmaktır.'

 

 

İlgili Haberler

3.Sayfa

İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' operasyonu

3.Sayfa

Gıda zehirlenmesi şüphesiyle 6 çocuk hastaneye kaldırıldı

3.Sayfa

4 yaşındaki torununun eline tabanca veren dede gözaltında

3.Sayfa

Şanlıurfa'da Suriyeli iki kardeş sulama kanalında boğuldu

3.Sayfa

Bir TIR dolusu sahte parfüm ele geçirildi

3.Sayfa

Trenin altında metrelerce sürüklenerek yaşamını yitirdi

3.Sayfa

Malatya'da silahlı kavga

3.Sayfa

Alacakları yüzünden kendisini yakan esnaf yaşamını yitirdi

3.Sayfa

Antalya'da turistleri taşıyan safari cipi devrildi: 1 Ölü ve 9 yaralı

3.Sayfa

Silivri sahilinde panik anları

3.Sayfa

'Doktorum' diyen tacizci tutuklandı

3.Sayfa

20 kişiyi yaralayan tüfekli saldırgan yakalandı