O devir kapandı

O devir kapandı

Konya’daki yolcu minibüslerinin arkasında bulunan Erdoğan’a yönelik “Dik Dur Eğilme, Konya Seninle” yazan destek mesajları kaldırılıyor. Erdoğan’ın resminin de yer aldığı giydirmelerin yerinde artık Konyaspor yer alacak.

Konya’daki yolcu minibüslerinin arkasında bulunan Erdoğan’a destek mesajları kaldırılıyor.

Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanlığı tarafından alınan kararla, “Dik Dur Eğilme, Konya Seninle…” sloganlı ve Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resminin yer aldığı minibüslerdeki cam giydirmelerin devri kapandı.

konya-minibus-1.jpg

Bu kez, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin aldığı kararla, “Benim Şehrim Benim Takımım” sloganı ve Konyaspor armasının yer aldığı yeni cam giydirmeleri hazırlandı. Sözcü’den Mehmet Ali Kayacı’nın haberine göre, yeni afişler minibüslere yapıştırılmaya başlandı.

konya-minibus-2.jpg

2016 yılında Konya’da minibüsçüler odası araçları için “Erdoğan kampanyası”başlatmış, kampanya kapsamında minibüslerin arka camlarına “Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır”, “Dik dur eğilme Konya seninle” ve “Halkın gücünün üstünde hiç bir güç tanımıyorum” ifadelerinin yer aldığı Erdoğan afişleri yapıştırılmıştı.

<>
 

İlgili Haberler

ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR